Jump to content
BulForum.com

House Set-ове


AssassiN

Recommended Posts

Не знам дали има такава тема, ако има sorry, но аз съм маниак на тема сетове. Ако имам някакви съмишленици тук нека ми пишат за яки сетове, които имат, и откъде да си ги сваля, ако те не мога да ги upload-нат...

 

Говоря за House Сетове, не Trance, Goa, Psychedelic и всякакви такива, които без да обиждам хората, на които им харесват ама това не е музика за бар, да не говорим, че Astral Projection съм ги слушал когато съм бил на 16, писнаха ми на 18 и не знам как ги слуша някой още...(в момента съм на 25)

Link to comment
Share on other sites

Аз имах предвид по-скоро да се upload-нат някои работи, проверени и качествени, защото ианче може да си сваляш една седмица нещо от Emule например и накрая да се окаже боза...

Link to comment
Share on other sites

само като инфо: на този сайт mp3-та с .cue е забранено да се качват и такива във всички случаи се трият. Който желае може да си ги разменя с P2P или да ги качва на datacom.bg.

Link to comment
Share on other sites

Dreamer, sorry за lame question-а, ама какво ще рече mp3-та с cue??? Нали не значи, ч ен мога да си кача примерно Adam Freeland-On tour.mp3 Size 100 Mb???

Link to comment
Share on other sites

AssassiN, подушвам, че сме от една порода :music

Хайс сетове имам, ама по принцип си ги разделям. Иначе допреди работещата дата.бг съдържаше голям брой сетове от предаването KISS 100. John Degweed му е водещ и всеки път кани различни известни ДиДжей. Всички сетове са добри, но любим ми е на Stefano Greppi. А, за други сетове...каквото и да дръпнеш на Dr. Kucho :rolleyes: няма да сгрешеш!

Link to comment
Share on other sites

До4о, ако имаш повечко сетове, може да си спестим време и нерви и направо да се видим през Weekenda примерно и да разменим по едно дискче със сетове....

Link to comment
Share on other sites

Dreamer, sorry за lame question-а, ама какво ще рече mp3-та с cue??? Нали не значи, ч ен мога да си кача примерно Adam Freeland-On tour.mp3 Size 100 Mb???

Точно това значи. В правилата е описано, че е позволен ъплоуда само на албуми. И то нормални песни, а не всичко в едно.

Link to comment
Share on other sites

Vav finehousemusic.com za sajalenie stra6no mnogo ot muzikata q maxnaxa, no vse o6te ima mnogo ka4estven HOUSE! No ako vlezne6 vav foruma v www.clubplazma.com vatre ima linkove za mnogo stoinostni setove. Prosto trqbva da potarsi6. Silno ti prepora4vam v tema "chris bau" ima edin negov set ot PLAZMA neveroqten e! V momenta go slu6am i napravo se raz4ekvam! Mnogo e dobar!

Link to comment
Share on other sites

Dreamer, значи ако разделя сета на песни мога да ги upload-на??? И ако не е тайна, защо да не мога да upload-на сета? заради селските проблеми напоследък с MP3-ките ли?

Link to comment
Share on other sites

Ами като я разделя, после ще си я събереш и с подходящата програмка, няма да усетиш никаква разлика....

Link to comment
Share on other sites

Ами като я разделя, после ще си я събереш и с подходящата програмка, няма да усетиш никаква разлика....

 

Просто няма смисъл да си играеш толкова :( За мен лично това, че неможе да има сетове е малко тъпо, защото дали ще слушаш сета на отделни песни или миксиран е едно и също просто когато е свързан можеш да се насладиш на микса, но щом така са казали хората, така да бъде :D

Link to comment
Share on other sites

Та по темата, някой може ли да ми даде линк за Sandra Collins? Не тоя дето е в сайта - Cream, него отдавна съм го свалил...

Link to comment
Share on other sites

www.mixamix.net/2/

Неможеше и аз да не се разпиша в тази тема. :lol: :laughing: B) ;) :woot

Link to comment
Share on other sites

Това е много тъпо майна, значи някоя селска игра, дето всеки като я свали и я трие след 10 мин. или пък някъв глупав филм, могат да взимат по 700 Мб, а пък аз за тоя space ще кача 7-8 часа супер музика....Жалко.... макар че модераторите навярно си имат причини...И все пак ме е яд...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Vav finehousemusic.com za sajalenie stra6no mnogo ot muzikata q maxnaxa, no vse o6te ima mnogo ka4estven HOUSE! No ako vlezne6 vav foruma v www.clubplazma.com vatre ima linkove za mnogo stoinostni setove. Prosto trqbva da potarsi6. Silno ti prepora4vam v tema "chris bau" ima edin negov set ot PLAZMA neveroqten e! V momenta go slu6am i napravo se raz4ekvam! Mnogo e dobar!

 

 

Като каза Club Plazma ако се интересувате и не знаете в arenabg.com се ъплоудват най-големите партита в клуба, Tribalero, на световно известни Dj's, както и по малки партита, които също са стойностни.

Ето линк към страницата със сетовете... ТУК!

Link to comment
Share on other sites

пич в момента има нетлейбъли които се псециализират в издаването на миксове в слуачая се сещам за три многооооооооо яки микса нетлейбълски търсиш в Гуугъл realaudio.ch (там има БАЯ бесплатна музика за сваляне легално!!!!! щото тва си е лейбъл издаващ техно, брейкс и амбиънт , но имат три микса -ramx (real audio mix) съответно на Monoide , R.Pries(шефа на www.rohformat.de -лайбъл за мп3 издания като горния в стил твърдо техно), и на още един тип ама не се сещам виж също лейбъла www.thinner.cc(само 83!!!! безплатни издания имат и миксове!).А пък ако посетриш линковете към тях няма да сбъркаш!Там има мнооооооооооооого , ка4ествени и легални за сваляне мп3ки.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...