Jump to content
BulForum.com

ЕСЕ НА ТЕМА Моята Божия Заповед


Recommended Posts

ПО ЛИТЕРАТУРА ни дадоха да пишем по тая тема ама ме марзи ако някой знае каде има готова тема ще му бъда много благодарен

Link to comment
Share on other sites

Супер свободна тема, която дори на мен ми била лесна, въпреки, че мразя да пиша есета и подобни. Много е лесно така, всичко на готово..седни и помисли малко, тъкмо удовлетворението ще е по-голямо.

Link to comment
Share on other sites

Супер свободна тема, която дори на мен ми била лесна, въпреки, че мразя да пиша есета и подобни.  Много е лесно така, всичко на готово..седни и помисли малко, тъкмо удовлетворението ще е по-голямо.

 

 

 

taka e ama mi trqbva spe6no i me marzi sq ako znae6 kadee ima gotova PLS kaji mi

Link to comment
Share on other sites

По-добре седни и си го напиши,щото едва ли ще го намериш така на готово.От личен опит ти го казвам ;) ...и аз скоро имах да пиша есе на подобна тема,търсих супер много,ама нищо подходящо не намерих. В крайна сметка пак си го написах сама...само дето пропилях толкова много време в ровичкане в някви сайтове. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

ПО ЛИТЕРАТУРА ни дадоха да пишем  по тая тема ама ме марзи ако някой знае каде има готова тема ще му бъда много благодарен

E,pak tolkova li e trudno da go napishesh...Edin list i tabotata umira......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...