Jump to content
BulForum.com

Tarsq da si kypq rolki.


papi

Recommended Posts

Taka........Ot skoro mnoooo se zaribih po skatinga.Sega sabiram pari da si kypq vtora raka sk8 za da zapo4na s nego.Daskata e Quest(BG) v dobro sastoqnie e ma6inkite sa kradeni i pi4a ot koito sha ziam sk8-ta neznae kvi sa(no dokato e karal s tqh kaza 4e sa dobri).Oba4e sq idve problema ednata rolko my se preebala i ne moje da se sloje i sq si tarsq rolki da si kypq.PLS NEKOI DA MI POMOGNE.Ako imate nekvi rolki za prodan pls pi6ete da se razberem.Ta za tva si4ko shte dam 20leva(imam predvid za sk8).Samo trqbva da si namerq rolki!!!!!!!

P.S. Ei da ne me odrysate za nekvi bezbojni ceni 4e skoro zaminavam za Franciq i iskam do 12 mai da sam gi kypil. :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Taka........Ot skoro mnoooo se zaribih po skatinga.Sega sabiram pari da si kypq vtora raka sk8 za da zapo4na s nego.Daskata e Quest(BG) v dobro sastoqnie e ma6inkite sa kradeni i pi4a ot koito sha ziam sk8-ta neznae kvi sa(no dokato e karal s tqh kaza 4e sa  dobri).Oba4e sq idve problema ednata rolko my se preebala i ne moje da se sloje i sq si tarsq rolki da si kypq.PLS NEKOI DA MI POMOGNE.Ako imate nekvi rolki za prodan pls pi6ete da se razberem.Ta za tva si4ko shte dam 20leva(imam predvid za sk8).Samo trqbva da si namerq rolki!!!!!!!

P.S. Ei da ne me odrysate za nekvi bezbojni ceni 4e skoro zaminavam za Franciq i iskam do 12 mai da sam gi kypil. :laughing:  :laughing:

Ами един пич(Пилето ако го знаеш) каза,че скоро щял да си продава ролките Flip SideCuts 52mm.Щял да ги дава за 20 кинта,обаче до колкото разбрах вече си бил намерил купувач.Аз съм със същите и като за начало са добри :)

Link to comment
Share on other sites

Pi4ove dava do 15 leva .Ako ste naviti da se ogovorim .

PS- Are molq te govori s tozi Pileto i mi pi6i mnooo sam navit za takiva rolki :P  :blink:  :blink:

Ami otiva6 na suedinenie i pita6 za Pileto.toi e po4ti postoqnno tam osven kogato ne e na daskalo :)Az ne znam koga 6a hoda na tam 4e da govorq s nego :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...