Jump to content
BulForum.com

Някой от ОУ КОЧО ЧЕСТЕМЕНСКИ


Recommended Posts

Значи с Пешо сме колкото тебе :). Аз съм Наско, бях в "а" клас преди ... то аз самия почти нищо не си помня от класа, камоли ти мене да помниш ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Значи с Пешо сме колкото тебе :). Аз съм Наско, бях в "а" клас преди ... то аз самия почти нищо не си помня от класа, камоли ти мене да помниш ;).

 

И аз съм Наско, колкото Пешо съм, с него бяхме от един клас, до едно време, после той се премести, та заради тоя пуст бан вече завършик 7 клас от Кочото и съм В Патрарха. Пиши адаше нещо повече за теб може да те познаваме с Пешо...

Link to comment
Share on other sites

И аз съм Наско, колкото Пешо съм, с него бяхме от един клас, до едно време, после той се премести, та заради тоя пуст бан вече завършик 7 клас от Кочото и съм В Патрарха. Пиши адаше нещо повече за теб може да те познаваме с Пешо...

А ве отличник ... не са излагай ве !!! ТВА Е РАДЕВ - НАКАТА дето неска пихме ракия с него ..... как да не го познаваш уффффф :lol: Кво ли ти разправям .... горкия :lol: :laughing: :lol: бтв дължиш ми вече 1.70 !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

олеее ба*ти..аз го завърших преди 2 години..ся съм в мг-то.

Много се радвам че има пичове от тва малко даскало.

Аз имам много хубави спомени от него сега съм 9 клас...пресметнете кой випъск съм...

бтв.сега брат ми е втори клас в кочото

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
олеее ба*ти..аз го завърших преди 2 години..ся съм в мг-то.

Много се радвам че има пичове от тва малко даскало.

Аз имам много хубави спомени от него сега съм 9 клас...пресметнете кой випъск съм...

бтв.сега брат ми е втори клас в кочото

 

Къв твоя брат ве, как се казва :huh:

Link to comment
Share on other sites

Имаше идин никола ама имаше голяма сестра Таня. Ма сигурно за различни говорим...

да..тази таня беше преди от моя клас.Ся не знам къде учи ама е 9ти клас.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...

i az sam u4ila v ko4oto ot 1 do 4 klas ama predi mn vreme sq sam 9 klas v Lilqnata btw otli4nik koi klas si v lilqnata

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...