Jump to content
BulForum.com

Roleri


po_taka

Recommended Posts

neska na centyra gi vidqh kak ska4aha padaha ....

Ne 4e sym mnoo zariben liubitel , ama da pusna 1 tema da gi uvajim pi4ovete !

Otdelih im samo 15 min , za6toto barzah i za jalost ne syobrazih da naprava nqkolko snimki s tel. za koeto syjalqvam.

Link to comment
Share on other sites

Аз бях после на тепето...ама за малко,щото нямах време!Послушах,погледах и си тръгнах:D

Link to comment
Share on other sites

Вече има видео. За съжаление мене ме няма щот не участвах :cry и много ме е яд но филмчето е много яко http://team-disaster.com/bg/index.php?page=video :)

Сега ще сложа и снимки да видите ....

 

Едит: ето снимки тук тук тук тук тук тук тук

Това са само част от многото ... останалото на www.team-disaster.com :)

Link to comment
Share on other sites

Яко е видеото,тъпо само,4е забравих за състезанието и не отидох.Ако имате йелание ще кача филмчето тук,за да не се мъчите да теглите от страницата,която даде heka.Между другото вторият спот къде беше?

Link to comment
Share on other sites

Ами долу горе в дивия :bgrin: В едно училище в кичука точно до затвора ... не му знам името .... иии не знам дали изобщо някой учи там :ghost :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ами долу горе в дивия  :bgrin:  В едно училище в кичука точно до затвора ... не му знам името .... иии не знам дали изобщо някой учи там  :ghost  :ph34r:

Anton Ivanov e daskaloto do zatvora

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Абе малко офтопик ама айде,препоръчайте ми хубави ролери,като марка,нещо за около 300 кинта най-много,казвайте,че аз не съм наясно,не ги разбирам :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pi4 kaji si nomera

prodavam kanki 2ra upotreba ni6to im nqma savsem zapazeni s jelqzni plateove marka: Razors

cena po dogovarqne na PM a nomera na kankite e 42-43 ako ne se laja ako ima6 jelanie mi pi6i PM

Link to comment
Share on other sites

pi4 kaji si nomera

prodavam kanki 2ra upotreba ni6to im nqma savsem zapazeni s jelqzni plateove marka: Razors

cena po dogovarqne na PM a nomera na kankite e 42-43 ako ne se laja ako ima6 jelanie mi pi6i PM

Не знам доколко отговаря номерацията и дали може да се сравнява с тази на маратонките примерно,та ми трябва 47-ми номер,такъв номер са маратонките.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
хах то и аз сам зарибен страшно на тази тема но парите нестигат да си зема свесни кънки :bgrin:

позната история :) ,немам спонсор който да ми вземе въобще някви ролери,че моите от бая време са ми малки :cry

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...