Jump to content
BulForum.com

RQ:koncerta na akademiq ku-ku bend


shadenfroh

Recommended Posts

Който го свали първи от АРЕНА-та да каже дали си заслужава изобщо ка4еството да се дърпа , просто ако е като първия релийз няма смисъл :blink:

Link to comment
Share on other sites

То аз го свалям от торента на арената, но мноого бавно се сваля. От 3 часа са се свалили 5%

 

Спри да го сваляш, няма смисъл, аз ще съм го свалил към 21ч. и тогава ще пиша дали е добро качеството ;)

Link to comment
Share on other sites

Свалих концерта и мога да кажа, че е с перфектно качество! :punk Сега остава да се освободят 1.35ГБ и го качвам :P

Kachi li go??

Link to comment
Share on other sites

Хайде да видим колко хора ще предложат концерта да бъде качен! Понеже Lucky Luciano е малоумен и не би се сетил сам как и кога...

 

На който не му отърва - да отива в Арената, дал съм линк.

Link to comment
Share on other sites

Abe az bih si go drapnal ot arena-ta,no trafika mi e baven,pak i ne sam regnat......

 

P.S.Naistina kato go kachish,pishi,za da znaem.Predvaritelno blagodarq......

Link to comment
Share on other sites

Хайде да видим колко хора ще предложат концерта да бъде качен! Понеже Lucky Luciano е малоумен и не би се сетил сам как и кога...

 

На който не му отърва - да отива в Арената, дал съм линк.

Защо трябва някой да е малоумен.Тва че много изявяват желание не означава че има малоумни или олигофрени или че не знае кога и как да го качи. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Аз си го изтеглих от арената, но звука изпреварва картината. Как мога да си го оправя? Аз съм с K-Lite Codec.

Link to comment
Share on other sites

Качих го :) Заповядайте и приятно гледане :D

Evala......Mercim mnogo :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...