Jump to content
BulForum.com

@BL8... Тук може да покажете ваши снимки...


Infected

Recommended Posts

хаха :)

Аз лично до преди 2-3 години мъчех едни фитнесски и имах голям мерак да си купя Аггрессив ама много $ са :wacko: :cry

Ето и една на Цецо .. най-лудата тръбица плъзната в Пловдив поне според мене ;)

Link to comment
Share on other sites

хаха :)

Аз лично до преди 2-3 години мъчех едни фитнесски и имах голям мерак да си купя Аггрессив ама много $ са  :wacko:  :cry

Ето една моя снимка правена преди 3-4 години.. не е нищо особенно но все пак :P

Ето и една на Цецо мисля че е.. най-лудата снимка която съм виждал правена в Пловдив...

Качвайте и вие.. и БОГ ДА ВИ ПАЗИ  :devil 63.gif

 

искам дамо да попитам нещо ! НА втората снимка какво е направил че казваш че е много луда? плъзнал се е по паратета или .. :confused :confused

сажелявам ако е офтопик ама съм много лювопитен :)

Link to comment
Share on other sites

искам дамо да попитам нещо ! НА втората снимка какво е направил че казваш че е много луда? плъзнал се е по паратета или ..  :confused  :confused

сажелявам ако е офтопик ама съм много лювопитен :)

 

Вгледай се, ще го видиш в началото на парапета. И аз си мислих че няма нищо на снимката, просто пича много трудно се намира на снимкита. Луд е, мисля си че ако падне от там и ще стане на плачинка :lol:

Link to comment
Share on other sites

farfinugen.jpg

 

Тва съм аз !! Снимката е кофти щото е от едно клипче :)

 

ЕДИТ: @ludoto_mimi изтрил съм го пък и не беше кой знае кво :)

Link to comment
Share on other sites

Вгледай се, ще го видиш в началото на парапета. И аз си мислих че няма нищо на снимката, просто пича много трудно се намира на снимкита. Луд е, мисля си че ако падне от там и ще стане на плачинка  :lol:

а да ! грешката е моя ! сажелявай чак сега го видях :)

с черно яки НИКЕ :)

хехе :)

сорка :)

Link to comment
Share on other sites

Ето и една на Цецо мисля че е.. най-лудата снимка която съм виждал правена в Пловдив...

Ако не бях видяла коментара и аз щях да питам къде е тоя Цецо :lol:

Ама иначе....тва е луда работа :tongue и ....снимката кърти мивки :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ето и една на Цецо мисля че е.. най-лудата снимка която съм виждал правена в Пловдив...

Той тва цялото ли го е плъзнал уе!!!!!Малиииииии баси и изруда!! :blink: :wacko: :wir Тряя да си супер,ама супер луд за да се навиеш да се плъзнеш от там!!! :blink: Яко! :punk

Link to comment
Share on other sites

Само да попитам.....въпросния Цецо оживял ли е ииии пил ли е нещо преди да го плъзне тва :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Айде и аз да флууднам малко темата, че ми требе още 20% уарн за да закръгля на 60% общо.. пък и да си направя 320-тия пост :blink:

Март месец обичам да трупам уарн за другата зима..

Пък кои кво е пил незнам.. аз лично бих изпил едно галонче Ариана след като плъзна подобен реал .. да го полея не за друго.. :huh:

Link to comment
Share on other sites

А този тип целия папрапет ли е пързалял или е слезнал на паветата по някое време,щото на мен ми се струва много дълго за пързаляне

Link to comment
Share on other sites

А този тип целия папрапет ли е пързалял или е слезнал на паветата по някое време,щото на мен ми се струва много дълго за пързаляне

Слезнал е още преди първия стълб.. просто стълба не позволява да се премине по надолу.. интересно ми е от коя страна е слезнал :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...