Jump to content
BulForum.com

Kakvo 6te kajete


Sandro

  

129 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Всеки сам решава дали да се боцка или не ама химията според мен е кофти и работата е изкуствена Може да нямаш ръка 45 или такива работи но да имаш силичка в мускулите

Link to comment
Share on other sites

Всеки сам решава дали да се боцка или не ама химията според мен е кофти и работата е изкуствена Може да нямаш ръка 45 или такива работи но да имаш силичка в мускулите

Съгласен!

Link to comment
Share on other sites

Как може само да има хора които да мислят по тоя бабешки начин :confused .Пък и като се каже фитнес се го свързват с химии и тем подобни.Я се вземете в ръце майна ;)

Link to comment
Share on other sites

Как може само да има хора които да мислят по тоя бабешки начин :confused .Пък и като се каже фитнес се го свързват с химии и тем подобни.Я се вземете в ръце майна  ;)

Обикновено това са хора,които никога не са посещавали зала,но с големи усти!!!

Link to comment
Share on other sites

Всеки сам решава дали да се боцка или не ама химията според мен е кофти и работата е изкуствена Може да нямаш ръка 45 или такива работи но да имаш силичка в мускулите

Ми пич значи ти не тряя да пиеш безалкохолни, натурални сокове, алкохоли, витамини, да не ядеш консерви, салами, луканки и т.н. щото те всички са изкуствени... :wacko: :dry:

Link to comment
Share on other sites

Еми естесвено, че съм против. То само като се чуе химия и се подразбира, че не е полезно, ама тва си е мое мнение.... :)

 

ami kato ti gledam profila ti si 91 ..... i mi govori6 kvo e polezno i kvo ne ....xaxa moga samo da ti se izsmeq ti izob6to pose6taval li si nqkoga fitnes zala ili kvoto i da e bilo vijdal li si "ximiq" abe izob6to ima6 li nqkva predstava kvo e ximiq

Всеки сам решава дали да се боцка или не ама химията според мен е кофти и работата е изкуствена Може да нямаш ръка 45 или такива работи но да имаш силичка в мускулите

 

i kvo ako se nazoba samo 6te porasna pa nqma da imam sila li we ?! ama ot razbira4i maina

 

edit: ina4e po temata sam tvardo za nqma da se opitvam da vi obqsnqvam zakvo i taka natatak prosto si imam moq gledna to4ka koqto vklu4va ximiqta

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
..... консерви, салами, луканки и т.н. щото те всички са изкуствени... :wacko:  :dry:

 

Хахахаа изкуствени консерви и луканки :woot ле-ле направо ще ме побаркате от смях , други пък смятат, че по улиците се рахождат изкуствени хора хахахаха щото взимали химия хаха.

 

Мисля че преди да правите каквито и да е изказвания задраво трябва да залягате над биологията

Link to comment
Share on other sites

Хахахаа изкуствени консерви и луканки  :woot ле-ле направо ще ме побаркате от  смях , други пък смятат, че по улиците се рахождат изкуствени хора хахахаха щото взимали химия хаха.

 

Мисля че преди да правите каквито и да е изказвания задраво трябва да залягате над биологията

Хахахаха да се посмеем... само кое е смешното? Тези работи не съдържат консерванти и добавки които са получени по химичен път а? Пича каза че щом работата е изкуствена била кофти...

Link to comment
Share on other sites

Tvardo Protiv.As zalagam na silovi natovarvaniq.

Аве на каквито и натоварвания да залагаш къвто ти е гена тва е...

Освен това както повечето сериозно трениращи хора ще ти кажат: На първо място е храненето, на второ място е тренировката, а добавките и химиите идват чак трети...

Link to comment
Share on other sites

Пизнавам един пич които пи бианабол , за кратко , постигна некви мизерни резултати , спря да го пие и нищо не загуби , остана си с тея резултати.

Но въпреки това аз съм против химията , но за хранителните добавки , защото те ускоряват това , което ние всички искаме да постигнем. :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Пизнавам един пич които пи бианабол , за кратко , постигна некви мизерни резултати  , спря да го пие и нищо не загуби , остана си с тея резултати.

Но въпреки това аз съм против химията , но за хранителните добавки , защото те ускоряват това , което ние всички искаме да постигнем. :bgrin:  :bgrin:

Айде стига бе сигурно и на сила е останал със същите резултати :D :)

Link to comment
Share on other sites

Айде стига бе сигурно и на сила е останал със същите резултати  :D  :)

За силата му незнам ама като спря да го пие и не свали кила , както разпраят повечето хора , ама тва може би се дължи на тва че го пи много кратко. :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

За силата му незнам ама като спря да го пие и не свали кила , както разпраят повечето хора , ама тва може би се дължи на тва че го пи много кратко. :bgrin:  :bgrin:

А той колко кила е качил докато го е пил ?

Link to comment
Share on other sites

Aми и аз прочитам заглавито и не моа да разбера за ко стаа въпрос,ама на по долния пост е уточнено нема да е лошо да се едитне самото заглавие ,ама...

Иначе съм твърдо "Против". :bgrin: :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Пизнавам един пич които пи бианабол , за кратко , постигна некви мизерни резултати  , спря да го пие и нищо не загуби , остана си с тея резултати.

Но въпреки това аз съм против химията , но за хранителните добавки , защото те ускоряват това , което ние всички искаме да постигнем. :bgrin:  :bgrin:

Aми и аз прочитам заглавито и не моа да разбера за ко стаа въпрос,ама на по долния пост е уточнено нема да е лошо да се едитне самото заглавие ,ама...

Иначе съм твърдо "ЗА". :bgrin:  :bgrin:  :bgrin:

:wtf: Пич ти тъп ли си ве? Поледно "за" или "против" :angry:

Link to comment
Share on other sites

Грешка бре искал съм да напиша против, мислел съм си за протеинчетата, докато пиша и съм написал "ЗА", кво ми се нахвърляте като мухи на лайнце...аре елате да ме набиете още малко... :woot :D :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...