Jump to content
BulForum.com

Пит Бул


Aquila

Recommended Posts

Пит Бул

 

Кажете си мнението.

Според мен "хората" които са докарали до това състояние тези нещастни кучета, незаслужават да живеят.

Link to comment
Share on other sites

Оправено. Разбрах още първия път нямаше нужда от толкова подсказване ;)

Link to comment
Share on other sites

edno vreme kogato jiveex v izgrev sam prisastval na sbirki na koito se organizirat boiove s pitbuli i moga da kaja 4e tova koeto se vijda na klip4eto sam go vijdal na jivo i dosta pati mi e stavalo jal za tqx sa6to taka moga da kaja 4e pitbula ne e zlobno jivotno kakto vseki si go predstavq kazvam go ot li4en opit za6toto sam gledal takova jivotno i moga da kaja s 4ista savest i s raka na sarceto 4e tova sa 1 ot nai-umnite i predanni ku4eta koito sam vijdal nqkoi i ako se otgleda pravilno toi naistina e dobar doma6en lubimec

Link to comment
Share on other sites

Сутринта ако някой е гледал "За животните с любов" е разбрал какво наистина представлява Питбула.

Съвест, това е нужно на стопанина, а на много хора трябва да сложат печат в паспорта за забрана за отглеждане на животни, даже и на хлебарки :angry1 .

Link to comment
Share on other sites

kato cqlo tva klip4e be6e qko ama oniq kadri s pprebitite-naraneni ku4eta bqh ujasni !  :sick

Ужасни са да,но това е действителността и тези "хора",който провеждат тези битки с кучета трябва да бъдат наказани,защото и пит булите са животинки,живи същества носещи сърца като всички останали,като всички нас .

Link to comment
Share on other sites

Тея дето карт животните да се бият едно с друго и да умират от глад, заслужават да им се случи същото на тях!!!!!!! :angry1

Ако имах достатъчно пари щях да си купя Пит Бул и да го възпитам да е добро! По тизи начин ще променя мнението на околните за тези животни! Но за сега едва ли ще имам възможност! А просто информативно - някой знае ли колко струва един Пит Бул?

Link to comment
Share on other sites

Не знам колко струва,но и на снимките на клипчето се видя,че пит булите са добри животни.Какъвто стопанина такова и животното,ако се държиш добре и обичаш домашния си лубимец и той ще е добър и нямада закача никой.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво клипче, доста поучително. И според мен няма лоши кучета, неговорим само за порода, ами за възпитание. Само човека може да е толкова безочлив към животните. Няма лоши кучета, има лоши хора :angry1

Link to comment
Share on other sites

Най-после разбрах, че в този форум има здравомислещи хора, колкото и малко да са те :woot .

Link to comment
Share on other sites

:cry Наистина има отвратителни хора....

Иначе за пит-булите аз съм се уверила,че са добри кучета....в съседния блок има един пит-бул и като ме види полудява от радост,пък и не само мен-просто така е възпитан.И + тва аз имам куче и питбула никога не посягал да го хапе,а си играе с него,та аз не мисля че пит булите са лоши кучета и е наистина отвратително ,че има хора,докарали кучетата до такова състояние :cry

Link to comment
Share on other sites

Братовчетка ми се занимава с кучета от много време.винаги около себе си е имала големи и УЗ злобни кучета.един път си говорих с нея и тя ми каза че наи милото животно на този свят е Пит Була а наи злобното е кралския Пудел...попитах я защо а тя ми отговори че Пит Була не само не пуска като захапе но не пуска и стопанина си.толкова много обича стопанина си че е готов да умре за него.нито едно от тези кучета на снимките не е посегнало на стопанина си...колкото и да го е било и да се е гаврил с него.това са наи добрите и умни кучета.сяко куче копира душата на стопанина си.ако сте злобни и кучето е такова....толкова мъчно ми стана след това филмче защото за мене по велико нещо от кучетата няма...особено от Пит Булите.аз бях :cry горд собственик на кралски дог...такава дошичка беше.но секи се стахуваше от него.просто така са настроени хората а ако се замислите това са породи създадени от човека за точно определени неща.Ние сме зверовете не те!

 

кучетата имат наи красивите учи не смятате ли?вижте очите на тези Пит Були какво виждате в тях?Кучетата са единствените животни които се самоубиват...за това сме виновни ние!

Link to comment
Share on other sites

Otnosno horata napravili onezi ujasii moga da kaja samo 1 : Burn in Hell :sayjin . Za vuzpitanieto na ku4etata i specialno za pitbuli moga da kaja samo che nqma losho ku4e a lo6 stopanin. Kato primer moga da dam staroto si ku4e koeto beshe BOXER. Az sum bil bebe kogato sme imali tova ku4e i to me e zashtitavalo postoqnnno bez da go obu4avat ili neshto takova. I nai vajnoto e che nikoga ne e napadalo hora,a Boxer-ite za onova vreme sa se schitali za segashnite Pit Bull-i. Pit bullite sa hubavi i zdravi ku4eta. Zatova sa dostupni na malko hora . A tezi hora se mu4at po nqkakuf na4in da si "izbiqt" parite hvurleni za ku4eto. I idva problema s Bitkite. E takova neshto ne bqh vijdal. Bqh vijdal vsqkakvi kucheta ama takiva dori ne sum i sanuval. Zatova hora ako smqtate da si kupuvate Pit Bull molq ne go pravete Boec-Samoobiec . :angry:

Link to comment
Share on other sites

az sashto mnogo obicham kuchetata... filmcheto naistina moje da ter nakara da se zamislish.. i az sam chival che pit bull-=ite izobshto ne sa takiva za kakvito hora gi mislqt...

 

p.s. nqkoi znae li koq e pesenta ot filmcheto !?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...