Jump to content
BulForum.com

Brake?


Gunito

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

damm BREAK DANCE ! se u4i v sindikalnia kazva se mariana u4itelkata i ne sa mnogo dobri po dobre otidi v sofia da vidi6 onia ludite electric force i posle si kaji mnenieto ! tia deto sa v sindikalnia se kazvat FAST AND FLEXIBLE pitai nekoi ot zgradata toi 6e ti kae mai biaha na 2-ria etaj ! are uspeh.... :crazy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Пич по добре кат имате физическо в у-ще питаш даскала може ли да се поупражнаваш в салона и кат се съберете пича от класа и готово. Ама да знаиш че траа много да тренираш при всеки отдаден случай иначи щте си останеш ламе!!! :excl:

Link to comment
Share on other sites

Ехх значи...не ги лъжете хората :) Fast and Flexible не са вече при Мариана.Или поне главните който бяха вече не са.Последно тренираха в салона на СОУ Цар Симеон Велики.ако искате пишете на jonro@mail.bg /или поне мисля че така беше :P /

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ако някой знае да каже какво се учи в синдикалния щото съм сериозно замислен дали да хода :confused

Link to comment
Share on other sites

Ехх значи...не ги лъжете хората :) Fast and Flexible не са вече при Мариана.Или поне главните който бяха вече не са.

Това бяха Eazy Snatch!Най-добрите в Пловдив.А относно къде може да погледате истински брейк всеки четвъртък в клуб New Faces има хип-хип парти,на което почти всеки път се играе брейк и е доста зрелищно.Късметлии ще сте ако дойте и някой да прави Beat Box.Айййде дано съм бил полезен. :D

Link to comment
Share on other sites

някой ще ми отговори ли на въпроса по-горе

Иди и питай. Там ще ти датан най-пълната и точна информация. Можеш и да погледаш някой и друг урок и ако се зарибиш - да се запишеш.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

явно не разбирате много....онези които се откъснаха са по голямата част....

но има хора които още си тренират там...и аз съм между тях...Просто не заблуждаваите човека...пич виш или в синдикалния или при другите и прецени къде ще ти е по добре....къде ще научиш повече и тн.... ;) и все пак внимавай с травмите че аз останах без раце ;)

 

 

 

едит:а и easy snatch не са най добрите...преди може би повечето от тях вече не играят....

Peace.... :excl:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

NEW FACES е на глатстон почти срещу палмите ,а Гепи е бившото заведение Voodoo Bar има едни стъблички на горе кат тръгнеш по тях ще го видиш и м/удругото в Гепи вече брейкари не ходят а за NEW FACES не знам

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
NEW FACES е на глатстон почти срещу палмите ,а Гепи е бившото заведение Voodoo Bar има едни стъблички на горе кат тръгнеш по тях ще го видиш и м/удругото в Гепи вече брейкари не ходят а за NEW FACES не знам

NEW FACES не сьм виждал скоро :)

Link to comment
Share on other sites

NEW FACES е на глатстон почти срещу палмите ,а Гепи е бившото заведение Voodoo Bar има едни стъблички на горе кат тръгнеш по тях ще го видиш и м/удругото в Гепи вече брейкари не ходят а за NEW FACES не знам

 

 

кво говориш бе ? Гепито бившото VooDoo Bar на бившият вуду бар ся е ЗЕОНА

 

а гепито е над ЗЕОНА

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
NEW FACES е на глатстон почти срещу палмите ,а Гепи е бившото заведение Voodoo Bar има едни стъблички на горе кат тръгнеш по тях ще го видиш и м/удругото в Гепи вече брейкари не ходят а за NEW FACES не знам

 

Незнам колко си запознат с тва дали ходят. Ама когато и да отида в ГЕПИ има едни редовни брейкъри. Малко ми е старо инфото, щото не съм ходил в гепи от месец :ghost

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

В момента се преместихме близо до Съединение залата незнам как се казва но .... Спирате на спирката на съединение ако идвате от Тунела след като рейса спре се завъртата с лице към паметник Съединени от ЛЯВО се пада една доста висока сграда тръгвате към има вход който се вижда влизате и питате охраната къде са брейкърите.Ако не ви се пита продължавата напред минавате една врата и след нея веднага в ЛЯВО след като свието минавате още една врата 2-3 стълбички и излизате като на малка площадка от мрамор ще видите врата с всякъкви плакати (би трябвало да чуете музиката) Влизате и там сме . Аз съм Моргата от Eazy Snatch ,има и момчета от Express Our Soul които също може да попитате как да се запишете.В момента се набират желаещи.

 

Тренировките са Вторник и Четвъртък от 20:00

събота и неделя от 15:00 <--- ако съм се объркал в четвъртък ще го променя.

Link to comment
Share on other sites

В момента се преместихме близо до Съединение залата незнам как се казва но .... Спирате на спирката на съединение ако идвате от Тунела след като рейса спре се завъртата с лице към паметник Съединени от ЛЯВО се пада една доста висока сграда тръгвате към има вход който се вижда влизате и питате охраната къде са брейкърите.Ако не ви се пита продължавата напред минавате една врата и след нея веднага в ЛЯВО след като свието минавате още една врата 2-3 стълбички и излизате като на малка площадка от мрамор ще видите врата с всякъкви плакати (би трябвало да чуете музиката) Влизате и там сме . Аз съм Моргата от Eazy Snatch ,има и момчета от Express Our Soul които също може да попитате как да се запишете.В момента се набират желаещи.

 

Тренировките са Вторник и Четвъртък от 20:00

събота и неделя от 15:00 <--- ако съм се объркал в четвъртък ще го променя.

 

А по колко пари се плащат? И за колко годишни е?

Link to comment
Share on other sites

Няма значение годините елате в събота в 15:00 гледайте една тренировка и ще ви се обясни всичко

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...