Jump to content
BulForum.com

Тарани


Adriano

Кой е най-добрият таран днес  

110 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pichove v tazi anketa glasuvam s dve race za Vieri vapreki che za men nai dobria taran vse oshte ne sme go gledali v Evropa lichno az zalagam na Robinho

Имаш ли си представа кво означава футболен таран та да ми говориш че Робиньо бил таран той е супер подвижен техничен и не играе чист нападател нещо като Роналдоньо се едно да ми кажеш че той е таран :P :D

Link to comment
Share on other sites

Spored men ako trqbva da govorim za istinski taran i za simvol na otbor to tova bez samnenie e Francesco Totti i ne znam za6to go nqma v spisyka gore.

Ти имаш ли си на понятие кво е таран,ако Тоти е таран значи Адриано е най добрият вратар. :D

Link to comment
Share on other sites

Adriano ti si mn prost.Kak moje da mi sloje6 Oliveira ili bapti6ta ,a da ne sloje6 BERBATOV.Ti vaob6te balgarin li si ili si ciganin

Не мисля че Бербатов е по добър от Жулиу Баптища, до колкото чувам него го искат във отбори като Реал Мадрид и Ювентус,а колкото до Рикардо Оливейра има повече голове от Бербатов и играе в по силно парвенство.Не исках да сложа Бербатов само защото е българин а е по слаб.

Link to comment
Share on other sites

Еби му майката, що не бяха всички зле като него ;).

Висок, има пласиране, бърз, техничен - пълна трагедия демек ;).

 

i nepohvaten v krakata....Za spravka macha Chievo-juventus,ostana 2 pati lice v lice s vratarq i 2-ta pati se spyna v topkata........

Link to comment
Share on other sites

Adriano уфф,Баптища е още изгряваща звезда по кво може да се сравнява с Бербатов по нищо,а Рикардо Оливеира има повече голове от Бербатов само ако прибавиш към неговите и головете които е вкарал на тринировка :sick

не гледай само Бундеслигата а всички туринирни съзтезания дори и с националните

 

П.С аз като гледам кви си ги сложил,може и Гонзо да вкараш в листата

Link to comment
Share on other sites

От тук изброените най-добър е Макаай. Обаче нито той, нито Рикардо Оливера, а още по-малко Жулио Баптища са тарани. Просто не знам защо си решил че са такива :confused

Link to comment
Share on other sites

Всеки говори--->"знаете ли какво е таран', ако знаете напарете съпоствка между смисала на думата и функцията на нападателя ако незнаете трудно.. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

а уе тоя дет е пуснал тая тема чувал ли е някога за

АНДРИЙ ШЕВЧЕНКО И САМУЕЛ ЕТОО

Ами според теб ако Самуел Ето'о и Шевченко са тарани аз не мисля така.

Link to comment
Share on other sites

кои е таран и кои не-не знам. Факт е, че цели 16 човека са гласували: "Нито един от изброените" А единствено за ван Нистелрои има повече гласове :allien

Link to comment
Share on other sites

кои е таран и кои не-не знам. Факт е, че цели 16 човека са гласували: "Нито един от изброените" А единствено за ван Нистелрои има повече гласове :allien

Еми да повечето от тези 16 гласуват за нито един тъй като някой от тях си мислят че най-добрият таран е Робиньо,Шевченко,Ето'о...поне така разбрах от писаното до тук.

Link to comment
Share on other sites

Ееее Пешоооу, поне като си цъкнал "Никой от изброените", да беше казал, че съм аз...пак щеше да е пристрастно...кво толкова?

Link to comment
Share on other sites

От всички изброени мога да кажа че чист таран е Виери, другите са и технични, а имат и скорстни атаки.

 

Нистелрои не е таран, вярно висок е, снажен е, но техничната му игра и това че не е негов приоритет да сваля центрираните топки, както и играта му на контри, не го правят таран.....

 

Типични тарани са Чичовото (Любо Пенев), Дарко Ковачевич, Бобо Виери, Ян Колер, Дънкан Фъргюсан, Емил Хески.....

Приоритетно за играчите наричани тарани е играта с глава, печеленето на въздушни двубои и свалянето на центрирани топки като извеждащи пасове към съотборниците им....

 

Не мога да се съглася, че Ибрахимович е причислен към тараните...

В съвременния футбол все по радко се използват "тарани" въпреки че определено правят играта доста непредсказуема.

 

Типичен таран въпреки слабото си тяло е маладока от Саутхямптън Питър Крауч. Макар и доста слаб височината му от над 2 метра карат съотборниците му винаги да изсипват топката на пред. Макар и в началото на сезона да не успяваше да оцели топката сега има над 8 гола във премиършип...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...