Jump to content
BulForum.com

Любим комедиен сериал?


pi4a

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Е определено "Приятели". "Женени с деца" и "Всички обичат Реймънд" също са добри! Напоследък гледах няколко епизода на "Морска сол" и трябва да кажа, че въобще не е лош. Още повече, че е български => е и нискобюджетен.

Link to comment
Share on other sites

"Стъпка по стъпка" също беше много добър.....

Link to comment
Share on other sites

Стъпка по стъпка и на мене много ми харесваше. Според мене той е най-якия.

А между другото някой знае ли от къде може да се дъъпне.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Алф,стъпка по стъпка,женени с деца,приятели,а също и скечовете на мистър Бийн,макар да не е точно сериал

Link to comment
Share on other sites

В последната година, от това което съм гледала, най-много ми допаднаха "Свалки" и "Луд по Алис" --> харесва ми английският хумор :lol:

Link to comment
Share on other sites

Няма по-добър сериал от ПРИЯТЕЛИ това ще е вечна класика за години напред..........

Link to comment
Share on other sites

Наистина има страшно много комедийки,което е в крайна сметка е много добре.Най-първото сериалче,за което имам спомен е АЛФ.Следващото е Стъпка по стъпка.Имам над 30 видео касети с тях!Бяха много готини.Приятели също не е лошо сериалче.По нова телевизия обикновено дават хубави флмчета:Сибил,Фрейзър,Говернантката,даваха и НА ГОСТИ НА ТРЕТАТА ПЛАНЕТА :punk ,и още много други.Свалки по първа беше много готин,но твърде кратък :angry: Но за мен най-добрият сериал,който съм гледал,сериалът,по време на който усмивката не слиза от лицето ми,е ВСИЧКИ ОБИЧАТ РЕЙМЪНД.Много по-добър и по-нелигав е от Приятели,въпреки че и на тях съм се смял доста.

 

п.с.мисля,че щеше да бъде добре да е с пол(ако няма нещо такова някъде другаде из форума)

Link to comment
Share on other sites

Ми Приятели е номер 1,иначе Всички обичат Реймънд и женени с деца..също са забавни!ааа Двама мъже и полвина също е много много яко :punk

Link to comment
Share on other sites

Ало, ало, Mr. Bean, женени с деца, но ало ало е на върха. :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...