Jump to content
BulForum.com

България-Швеция


BoFFo

Кой ще липсва най много  

96 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Кой от изброените играчи,няма да може да бъде заменен от Христо Стоичков?!

Link to comment
Share on other sites

Засега май само моя глас е за Стилян.Аз мисля че той ще липсва най много по няколко причини:

1.той е капитана на отбора

2.това е човека ,който най много се раздава и тича във всеки един мач

3.Може би е единственият ни класен футболист,който може да се противопостави по някакъв начин на шведите в средата на терена(на Фреди Люнгберг например).

След снощните мачове всички видяхме колко е важно да имаш футболисти като Макелеле,Емерсон,Гатузо в състава си,които да отнемат топката.Стилян играе на подобен пост в Селтик и в нац. отбор и в момента е в много добра форма.

Не че Мартин е по маловажен ,но аз си мисля че Стенли ще ни липсва няй -много.Кой ще отнема топки и ще ги рита шведите?Боримиров,Кривия,Букарев...ми дано да успеят.Иначе наистина голям карък за тоя мач точно най-важните футболисти контузени и наказани.Дано поне да имаме шанс ,а не както в Португалия при 0:0 и 0:1 изтървахме положения и после .... :(

Link to comment
Share on other sites

Да ви кажа според мен,най много ще е Мартин,просто нямаме толкова скорсотен играч който да развинтва защитата на другия отбор,и да повлича със себе си по 2-3 играча,а като стане това Бербатов има много много пространство,и не е толва пазен,пак и е доказал че може всеки един мач да го решава за секунди

Link to comment
Share on other sites

Най-много ще липсва Стилян.

Аз неразбрах с Бербо какво стана :confused

Нали вчера се контузи и излезна рано рано? Ще се оправи ли за мача?

Link to comment
Share on other sites

Според мен най-много ще ни липсва Мартин Петров, също и Стилян защото не виждам как без двамата халфове ще се справим в атака !!! Кои ще дава пасовете към нападателите, които и без това няма да са най-добрите ???? Просто ми се иска мача да се състои когато се върнат в игра големи звезди ! Иначе без тях сме :confused

Link to comment
Share on other sites

За Бербо, лекарите казаха ,че максимум до седмица е на терена :beerchug

 

do4okarako4ev

за повече инфо натисни тук

Link to comment
Share on other sites

Това е почти същата тема.....

И вземете оправете грешката на пол-а,че ме дразни много.Пише се определено "сигУрно".

Иначе по въпроса-разбира се,че М.Петров.Той е бърз,и е в много добра форма.Да не забравяме какво ги направи шведите в Португалия.

Link to comment
Share on other sites

Това е почи същата тема.....

И вземете оправете грешката на пол-а,че ме дразни много.Пише се определено "сигУрно".

Иначе по въпроса-разбира се,че М.Петров.Той е бърз,и е в много добра форма.Да не забравяме какво ги направи шведите в Португалия.

 

Не знам защо ми говориш за грешки,всеки прави ,а иначе пише се определено "почти "!

Link to comment
Share on other sites

Не ми стана ясно защо е необходима втора тема за 1 мач. :crazy: Но иначе смятам, че всички ще липсват и шансовете определено намаляха много :(

Link to comment
Share on other sites

Не ми стана ясно защо е необходима втора тема за 1 мач.  :crazy:  Но иначе смятам, че всички ще липсват и шансовете определено намаляха много :(

 

 

Еми защото първата тема,е за изход от двубоя,а тази е за проблемите на Националите,по твойта логика защо има 10-20 теми за диабло.. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

За мен ще е Марто Петров ... не знам дали можем да играем добре и нападателно без него , а и всички знаем лудите му спринтове ;)

Link to comment
Share on other sites

Кой от изброените играчи,няма да може да бъде заменен от Христо Стоичков?!

 

Няма играч,който да не може да бъде заменен.....

Link to comment
Share on other sites

Според мен със сигурност сичкит4е ще ;ипсеат много ама мисля че най-много ще е Мартин.Ще повторя сички мнения дося ама наистина бързината и техниката му много ще липсват.

Link to comment
Share on other sites

Според мен със сигурност сичкит4е ще ;ипсеат много ама мисля че най-много ще е Мартин.Ще повторя сички мнения дося ама наистина бързината и техниката му много ще липсват.

 

Napalno sam saglasen s tova mnenie.Nqmam kakvo da dopalnq

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...