Jump to content
BulForum.com

Много СМЕШНА реклама :)


Rafaello

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Хо-Хо.Тая реклами ми изкара акъла.Бахти......

Link to comment
Share on other sites

...хаххах.... So wach warst du noch nie!!!

Btw, някой знае ли какво значи това? Че немския не го владея....

Link to comment
Share on other sites

Тая работа е пълна кретения! За какво толкова му се кефите не мога разбера :confused ? Ама ваша си работа, щом ви харесва. Приятно получаване на масиран инфаркт :)

Link to comment
Share on other sites

ей хора, като си говорим за реклами - на мен от много време ми разправят за реклама на Мартини с някакъв папагал! Била много смях! Ако някой знае откъде мога да си я намеря, моля да ми даде някакъв линк! Благодаря предварително! :)

Link to comment
Share on other sites

Уффф майчееееееее...

Очаквах че така ще излезе нещо ама незнаех кво...

:allien

Много се смях супер смешна реклама!! :bgrin:

Супер подготвен бях и пак ми изкара акълищата!!

:music > :zzz > :allien :devil :ghost :ph34r: > :busted2: !!!

Link to comment
Share on other sites

еххааа ..... кой ги мисли тея нужни реклами вее...... :blink: .. ако усилиш музиката и стоиш кротко няма на4ин да не те стресне :excl:

Link to comment
Share on other sites

hora odavna ne se bqh razplakvala ot smqh pred kompa i ot strah v su6oto vreme :cry :D na si4koto otgore taka se raztreperih 4e ne mojah da q spra i mi se povtori okolo 5 puti-umrqh :P

Link to comment
Share on other sites

Хора,разрових се из нета и намерих това: http://www.rabailkal.com/ .Вижте го ще го харесате.  B)

Малееееееееееее това ми изкара ангелите! Думи нямам! Сега ще го пратя линка на всички познати... Лудницааааа !!!!

Link to comment
Share on other sites

Т`ва го бях гледал и преди но пак се стреснах.Имаше и някво друго-дават ти снимка на една стая и ти пише че трябва да откриеш к`во е нередното и аз един път такъв се взирам в компа и търся(само да отбележа-колонките бяха на макс)и изведнъж някво такова зомби и силен писък :wir :wir :wir Направо щях да падна от стола :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хора,разрових се из нета и намерих това: http://www.rabailkal.com/ .Вижте го ще го харесате.  B)

мда...много ми хареса....уджаст!пффф...замалко щях да ревнаа-за пръв път толкова се плаша от тия флашки и др.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...