Jump to content
BulForum.com

Състезания


ShitHappen

Recommended Posts

Bila sam na turnir po boini izkustva 3 pati..be6e neveroqtno..Imah 4uvstvoto 4e 6te mi se spuka sarceto..brrr!...i za moment si pomislih 4e sam izpadnala v ne6to kato adrenalinov shok..noo vsi4ko mina kogato po4na boq i pi4kata otsre6ta po4na da me nalaga.I nai interesnoto be6e 4e 3te minuti minaha kato 4asove i vsi4ko okolo men be6e edno cvetno razmazano petno....ne go opisah osobeno dobre,no samo moga da kaja 4e nezavisimo dali pobejdava6 ili ne,samoto 4uvstvo da se saztezava6 e veliko :punk

Link to comment
Share on other sites

Bila sam na turnir po boini izkustva 3 pati..be6e neveroqtno..Imah 4uvstvoto 4e 6te mi se spuka sarceto..brrr!...i za moment si pomislih 4e sam izpadnala v ne6to kato adrenalinov shok..noo vsi4ko mina kogato po4na boq i pi4kata otsre6ta po4na da me nalaga.I nai interesnoto be6e 4e 3te minuti minaha kato 4asove i vsi4ko okolo men be6e edno cvetno razmazano petno....ne go opisah osobeno dobre,no samo moga da kaja 4e nezavisimo dali pobejdava6 ili ne,samoto 4uvstvo da se saztezava6 e veliko :punk

dobre 4e ne oburka temata s boinite izkustva i ni predostavi udovolstvieto da spodelim s teb edno nebivalo prejivqvane...3puti...dori i moeto surce 6te6e da se spuka kato 4etqh po gornite redove.sega sled kato izleznah ot 6oka(adrenalinovia) se 4ustvam obogaten i po-silen.dumi kato tvoite me krepqt v toq jivot.dano ne sam prozvu4al sarkasti4no,no sega kato gledam mai se dolqvq nqkakva ironia v dumite mi....sajalqvam no ne uspqh da se sdurja:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Миналото лято гледах състезание най-силния мъж пред хотел Марица. Имаше един състезател на 17 години (нс колкото съм аз сега) ама въобще не изглеждаше на 17...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...