Jump to content
BulForum.com

Kingston DDR333


Recommended Posts

Rabotata li dobre v dula chanel DDR imam predvid do colko se clokvat dai poveche info. Inache ako rabotata zaedno dvete moje da gi kupa, s kakvi chipove sa ili sa sas ohladiteli i ne moje da se vidi? :confused

Работят перфектно (пробвал съм ги само в dual DDR режим), без охладители са, щото не са от серията за клокване. Чиповете са Winbond. Клоквах ги на 185 FSB без проблем и предполагам, че ще изкарат и доста повече, ако дъното даваше по-високи от 2,7V напрежения.

тука пише, че се клокват до 205 FSB при 2,8V.

Link to comment
Share on other sites

Shte pitam vav firmite kolko pari shte mi dadat zam oita ram, zashtoto i az imam 512 ama ne e hubava. Puskal li si im mem test??? Davat li ERROR

Какви са ти паметите - марка, чипове? А и какво дъно ползваш?

Link to comment
Share on other sites

Ами виж сега, по всяка вероятност проблема идва от различните чипове. За да работят в dual DDR режим паметите трябва да са с абсолютно еднакви параметри. Даже Kingston предлагат специални китове: двойки памети, които са тествани специално за dual режим. Иначе сама по себе си тази памет е добра.

 

P.S. За охлаждането виж тук ;)

Link to comment
Share on other sites

Щото жена ми като разбере, че вкарвам "аквариум" в хола ще се побърка :woot (вече имахме един инцидент с истински аквариум) :D

Майтапа настрана, ама засега искам да изцедя максимално въздушните способности, пък после ще видим ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...