Jump to content
BulForum.com

Kajete niakoi hubav film da uploadnem?


Guest Dude

Recommended Posts

awe hora vie ste kuku we .. zasto nekoi treba da si uploadva we .. bahsi horata .. mi tarsete si filmite ... darpaite si gi i gotoo ... nikade ne pishe che sichki novi filmi treba da gi ima tuk ... mislq che e vreme i vie da se raztarsite malko a ??? ne e zle kato za nachalo nali ??? ujas :(((

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

oki de hora pravi ste ne e vajno si4ko da go ima tyka ama az kato znam 2 url-ta za filmi nakrast ko da praa kajete ot kade dr moje da se svalqt filmi :) ne zavisimo ot skorostta ako trqa posle sha gi uploadvam za men tva ne e problem!Nqkoi hora oba4e ne sa tolkova informirani kato dr...shaNS:) <_< :(

Link to comment
Share on other sites

Ako imash hubava vrazka kum free.evro.net tam ima dosta filmz iaki4ki. Ot Kazaa(vlez na www.kazaa.com) sashto mojesh da darpash...Abe sources mnogo ,internet malko :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest

oki oki:) az si imam kazaato ma tam e super precakano shte se probvam de pak free.evro.net e nai prenebregnatiq ot men sait i az ne znam shto ama se kat tarsa neshti nikoga ne se seshtam da go potarsa tam trqaa se svalq malko powe4e ot nego:)Kakto i da e mersi wse pak:PPpppppp

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

За да не отварям нов топик пиша тук.Ако може някой от модераторите да пинне Links ,щото е много хубав топик ^_^

Link to comment
Share on other sites

To taka stana s win appz. Pinnaha Links,purvite 3-4 topika stanaha dobri, a sega za nishto ne stavat :( Ma ina4e napravo kato vlezna v Links(Movies) i napravo mi se palni dushata...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...