Jump to content
BulForum.com

Final Fantasy AnD Resident Evil


END

Recommended Posts

Имали тука фенове или не?? Защото не виждам да сте сложили някакви яки видео клипове свързани с тея "Велики" игри.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Eeeee.. nai-nakraq fenove na FF :). Az mnogo sa zaribih po klip4eto i go uploadnah. Nadqvam se ste go vidqli. Eto go. I q razpravqite malko za kakvo se razpravq igrata. Spoerd film4eto sigurno e brutalno qka. Az iskam da q zema da igraq, ama mi kazaha 4e e ne6to kato Diablo :blink: i se otkazah sas zimaneto.

Link to comment
Share on other sites

Играта,песента и клипчето са супер!!!! :woot По твоя въпрос трябва да се уточниш,защото в клипчето са вклучени елементи от Final Fantasy 8,9 и 10.

 

 

П.П. От де го намери това видео??? И дали има още??? :confused

Link to comment
Share on other sites

Ami bqh v edin priqtel i toi go vzel ot nqkaf negov priqtel :). Kogato go gledahme mnogo se kefihme.. gledahme go 3 puti. I se 4udim otkade da namerim FF da igraem. Ina4e neznam.. moga da go pitam da pita negoviq priqtel otkude go e svalil :). Ina4e moje malko info za igrata

Link to comment
Share on other sites

Final Fantasy е стара японска сага, жалко че не е ориентирана за PC, и няма аналог като игра - разбира се има игри които са копирали от нея (Septerra Core например...). Може да се причисли някъде към жанра RPG/Adventure

Аз съм изиграл само FF7 и FF8 - мисля че само те са излезли официлано за PC.

Много обичам играта ... Управляваш няколко героя (обикновено окло 9) в които няма как да не се влюбиш ... Екипираш ги с различни оръжия ... изпълняваш мисии ... намираш се в някакъв Final Fantasy свят ... спасяваш света ... биеш се с различни противници и boss-ове ... битката е "походова" - на всеки герой му идва време за действие и така се редуват ...

Мисля че едноименният филм беше много добър и много съжалвам че претърпя провал... въри обяснявай на зрителите колко трудно се прави такава анимация - те са свикнали да гледат истински хора и казват "Ъх това е нарисувано..." - е*ати тъпото човечество, а японците определено правят нещата с много любов (за всяка игра има по няколко диска soundtrack записвани със симфоничен оркестър често)

на FF7 когато Sephiroth уби Aeris се разплаках...

когато гледах финалното видео на FF10 и слушах японската песен Suteki Da Ne (Isn't It Beautyfull) също се разплаках въпреки че не съм играл играта (тя е за PS2)

 

всеки ден upload-вам и не съм стигнал още до FF видията (обикновено музикални монтажи...) но обещавам да кача каквото мога/имам

 

иначе съм ги събирал много просто... пишете в google "Final Fantasy Video" :)

http://www.fantasy-movies.net/amvs.php

http://ffgods.ffextreme.com/ff7.shtml

 

май съм загубил link-овете

Link to comment
Share on other sites

За игрите,тук има Final Fantasy 9, Tactics и в момента качвам 8 мата.

Инфото на Final Fantasy 8 е: игра над 40 часа,супер история средна трудност, лесно използване на магиите и тъм подобни.

Ако питаш за това как се играе,трябва да опиташ за да разбереш,но да те уверя-Няма нищо Общо с Diablo.

За Final Fantasy 9 е почти същото само дето Gameplay е малко по различен,прелича на FF 7. Малко е по трудна и с по-добра графика.

Tactics е съвсем различна.Там се изисква да мислиш и много,много да се Load-ваш. Аз малко я играх но доколкото разбрах историята е увлекателна. :love

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Igral sam FF9 na psx no na pc to ne moga da si e namerq.Tuk v warez si e isteglih no imashe nqkakav error a pak i mai e nqma.Ako mojete da e namerite i da stava za igra (nqma zn. koq 4ast) shte sam vi mnogo blagodaren.Az sam golqm fen i na igrata kakto i na Resident evil i sam gi igral na Psx oshte predi godini.Za tezi koito ne sa gi igrali im gi prepora4vam silno.Kazvat 4e Silent hill 2 shte e po dobra ot Resident evil no shte vidim.

Link to comment
Share on other sites

пичове ако сте такива фенове на FF трябва да опитате и първите серии на играта - вие говорите за 7, 8, 9 без да знаете к'во е FF.и за критиците, които ще кажат, че графиката на първите серии sucks ще кажа - графиката не е най-важния елемент от една игра.

Link to comment
Share on other sites

:angry1 Напълно съм съгласен с теб rasco,графиката не е най важното.Едната причина поради която не съм сядал сериозно да играя на първити 6 части е че играя от зала а както знаеш FF сериите не са малки.Втората причина е че не мога да ги нямеря с видео клипове.

noodlex Silent Hill 2 не е по яка от Resident Evil.Ама само в геймплея.Имаче историята е супер тъжна :cry ,и графиката е на ниво.Но все пак си заслужава да се изиграе(има 4 end'a макар да не успях да ги отрия всичките щото играх на най трудното ниво е последните Boss-ове бяха от "желязо")

 

LifeFeel нали уж имаше 700 мб с клипове,каде са?От единия сайт като сваля зиповете не мога да ги отворя.Дава ми че файла е с неочакван край :angry1

Link to comment
Share on other sites

pls, iz4akai o6te 4 chasa da se ka4i wsi4ko (~700mb)

 

slojil sym instalaciq na RadTools koqto wklu4wa play na Bink i Smack

prepory4wam Advanced Play

1280x1024 (ili 960 li kolko tam be6e proporcionalniq...)

2x Width and 2x Height Interleaved

 

Towa e Rip direktno ot igrata - w igrata sa bink vidiata, bink i smack se izpolzwaha mnogo 4esto i moje bi o6te se izpolzwat pri praweneto na igri

neveroqtno dobyr format za video

ako nqkoi uspee da convert tezi video na drug format bez da zagubi ka4estwo i da uweli4i mnogo razmera 6te go 4erpq :)

prilejno sym gi naimenowal i nomeriral taka kakto sa naimenowani ot awtorite i nomerirani po hronologi4en red - taka kakto se poqwqwat w igrata

(koito go myrzi da izigrae igrata moje da izgleda film4etata)

propusnah nqkoi po-sku4ni ne6ta za da se sybira wsi4ko na 1 cd

 

Obe6tal sym i 6te ka4a dosta music video i drugi, towa ne bqh predwidil da go ka4wam...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Продължавай в тоя дух  :D  Само че някои не искат да се отварят(повредени ли са?).

bik-овете ли? Единственото е да са се развалили при upload/download ...

 

Ето тук: Final.Fantasy

качвам още неща...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...