Jump to content
BulForum.com

hard-techno/drum'n'BASS mp3z


lwl

Recommended Posts

:bgrin: ako nqkoi sluchaino se interesuwa ot hard-techno/drum'n'BASS mp3z ili artisti ili razpolaga s takawa muzika ili sluchaino znae nqkvi linkove v warez-a da mi pishe, ako nqma nikva nalichna takawa muzika i ima dostatu4no jelaeshti s radost shte uploadna ;)))
Link to comment
Share on other sites

Ole ot kolko vreme tursq drum 'n' bass i ne moga da si namerq ni6to poneje neznam nikvi imena :) .Taka 4e ako znae6 ne6to kaji. Ili napravo uploadvai. :allien

Link to comment
Share on other sites

wij imena mnogo ima v zavisimost ot twa kuf drum'n'BASS si tursish ... as lichno si padam po ambi3nt drum'n'BASS i jungle ... ako te interesuwa ne6to ot teq dwa stila moga da ti dam url-ta ili da ti dam na cd-ta naprawo ;P inache mojesh spokoino da si namersih po bulgarskite sites dj hype, roni size, Bad Company, tech itch, greg parker, kemal & rob data wuob6te kvot ti dusha iska :P :))) taka che na ti edin link http://free.data.bg/kobri/dnb :) wij kvi imena ima :P dosta sa

preporuchwam ti dj hype koito e super nenormalen pone za men :)

Link to comment
Share on other sites

A we o6te kato se zaribqvah po tozi stil bqh 4ul edna pesen na Jangala - Eastern Groove. Ei takuv D 'n' b haresvam :P ako moje6 da mi q nameri6 otnqkade.... 6te se izkefq.

Link to comment
Share on other sites

mdam imam go twa par4e i mi edno ot liubimite drumbi3nt par4eta :P albuma se kazwa hypnotic d'n'b... zelena oblojka :P par4eto e s0per qko! :] e na ti link http://rack4.free.evro.net/server25/cho/Mu...rn%20Groove.mp3 :)))))))) preporu4wam ti da swalish celiq album hypnotic d'n'b ... hich ne e losh i ako mojesh otnqkude da mi namerish adam f :P :] aide c y pishi mi kuf dnb imash ... moje da razmenqme

Link to comment
Share on other sites

Lo6oto e 4e az nqmam ni6to ot D 'n' B . off ot tva free.evro mnogo bavno teglq :( ama 6te go izteglq de mersi mnogo :) !ako izmisli6 ne6to drum 'n' bass vikai da go teglq :).

Link to comment
Share on other sites

mi ... dobre ;] np ... na4aloto e trudno shtoto imam super mnogo ne6ta da swalqm. a puk kato uploadwam i swalqm ednovremenno mi se gubqt nqkvi kb/s ot transfera i stawa gadno ... kato 4uesh par4etatata ot moeto url kaji dali sa ti haresali i shte ti dam i drygi linkove ... btw ti na kva tarifa si ?:P

Link to comment
Share on other sites

NATURAL BORN CHILLERS -"Natural Born Chillers-Theme" as imam ei twa par4e obache ne moga da namerq twoeto ... :] uploadni go ako mojesh nqkude as twa shte go ka4a do dowechera na moq server v free.datacom.bg :] http://free.datacom.bg/browse.asp?strParent=/lwl/ :))) btw psychochiller e mnogo qk ... q mi napishi kvi negovi tracks imash da widim dali sa su6tite kato moite ... ako imam nqkoq, deto q nqmash shte q uploadna :) i wij ako mojesh ot nqkude da namerish adam f toi su6to prawi ambi3nt drum'n'BASS :]

Link to comment
Share on other sites

nqma zashto ... a btw kva programa izpolzwash za da swalqsh mp3-ki/imam predwid p2p/ ... do sega izpolzwah imesh ama ne6to mnogo zapo4na da se precakwa puk i soulseek padna ... neznam kvo da izpolzwam ... ti kvo mi preporu4wash :]

Link to comment
Share on other sites

kazaa-ta za nqkoi e qka ama men mnogo me nerwi ... ima edna programkaa dc++ se kazwa i e mnogo udobna... samo deto ne moje da se connectwash na default hub-ovete a trqbwa da swalqsh server-i i da gi probwash dokato stane :P btw ... as dnes zaminawam na more i sigyrno shte uploadwam /nai-veroqtno 4ak prez septemvri shtoto i inet-a moje da si spra/... ni6to ne se znae ama shte uploadwam obe6tawam i shte ti postna url-to v su6tiq forum :P ... i da ti kaja to po prinzip se zapo4wa s ambi3nt drum'n'BASS i sled twa minawash na nqkuf dryg po-twurd... ti qwno oshte si v toq period:] kato se wurna moje da slushash nqkuf po twurd i da ti uploadwam i takuf ;] ako iskash poslushai malko ot drum'n'BASS-a v http://hmsu.org ... osobeno ti preporu4wam ogonek&cooh :P aide c y soon!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

FTP-to naistina ne raboti v momenta i soulseeka ne raboti, vuop6te znam li i as weche :]]]] mai i as shte si sloja kazaalite nai-nakraq ;] btw v mp3.bol.bg ima dosta qki raboti i po fileserverite na dalnet su6to ;]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

някой може ли да ми каже и евентуално даде линк за хард техно защото аз незнам нито един изпълнител освен марио раниери :)

EDIT:съжалявам че извадих тая тема от преди христта ама кво да се прави :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...