Jump to content
BulForum.com

Vapros kam momichetata: Obi4ate li da vi "opipvat"


Recommended Posts

Много интересен разговор сте си заформили тука. айде и аз да си изкажа компетентното мнение :P

 

Опипването е готино усещане тогава,когато човека до теб не е кой да е. Или поне аз така разсъждавам. Много мразя на първа, втора или трета среща някои момчета като почнат да си позволяват разни работки :angry1

Link to comment
Share on other sites

Добре е, че това "опипват" е сложено в кавички. Звучи ми все едно съм на пазар и дайте да видим тук има ли му нещо на този пъпеш или му няма нищо. Опипват учениците в училище от келешлък. :P

Аз обичам да ме галят...с върха на пръстчетата, едва, едва да ме докосват, да ме мъчат така дъъъългооо...после да ме сграбчат лудо и... :D

Но пък целувката си е съвсем друга целувка, когато ръцете само прегръщат и колената сами си омекват ... :)

Link to comment
Share on other sites

Обожавам!!!Когато съм мокра , когато съм топла ,ако ми е студено, когато искам , когато не искам , когато не очаквам,когато си го търся,когато ме любят , когато ме насилват.Когато мечтая за...Докато се целувам , докато танцувам , докато сме насаме , докато ни гледат,когато съм гладна,докато готвя , докато съм гола,боса и бременна пред печката , обожавам !…just follow the motion,

Dancing a sexual motion,

Moving with so much emotion.

We gettin' dirty now.

Its how we dance…

shake it, shake it, shake it, don shake it…

i just wanna be dancing.....dirty, dirty, dirty dancing...

4470.gif

Link to comment
Share on other sites

Зависи от ситуацията и настроението (до определена степен), но ми е приятно, стига да не е грубо. И естествено това трябва да става само с човек, към когото изпитвам истински чувства... В противен случай... Ще си има неприятности... ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...