Jump to content
BulForum.com

fame.bg


Recommended Posts

fame.bg

мисля всеки, който обикаля заведенията в пловдив и страната е забелязал фейм картичките - изключително оригинални и остроумни рекламни картички. в последно време се появява мания по събирането им. на мен ми стана интересно и започнах. има ли и други хорица, на които им харесват? имат ли повтарящи се :) кажете си мнението за този вид култура, ако може да се нарече. "файм" начин на живот.

Link to comment
Share on other sites

Интересна история! Хич не бях забелязъл тея картички по заведенията. Сайта го разгледах, отстрани всичко изглежда много интересно и както разбирам тая работа си е цяла култура и :unsure: хм... един вид лайфстайл явно. Абе с две думи: хубаво, ама ненужна зарибявка...

Link to comment
Share on other sites

за лайфстайла си прав, но защо пък да е ненужна. на мен ми доставя удоволствие - ти категорично отряза. в крайна сметка то не се ограничава до събирането на картичките. то е да си "фейм", нещо което мен лично много ме привлича. може би на повечето от вас ви се струва тъпо, но т'ва е :)

Link to comment
Share on other sites

Като ти доставя удоволствие - зарибявай се! Лощо няма и, хайде добре, от мен да мине - ненужна зарибявка е поне лично за мен. Но си има хора за всичко. И забележи, приятелю, никъде не съм казал че това е тъпо.

Link to comment
Share on other sites

На мен повече ми прилича на поредната промивка на българския мозък, за лайфстайл не знам, аз не съм оттука, не ги разбирам тия неща... :unsure:

 

В смисъл... какво повече да кажа...

 

They bring the "wow" effect
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

az sabiram takiva karti4ki, mnogo sa interesni zapo4nah savsem slu4aino daze i sam zaribil nakoi ot moite priqteli i priqtelki i se razmenqme. trsq tazi karti4ka na flirt sas vylka i elena qvno sam gi ispusnal ako gi e imalo

 

P.S. kakto kazvat edni priqteli "hora bez rabota" oba4e sled izvesno vreme stava interesno :) :D :P

Link to comment
Share on other sites

хехе :) кеф! зарибен! еми имам го това. но не ми е повтарящо се ;) хихи :) много яко, че има и другииии. аз търся от най-новите картичката за 100-я брой на Егоист. никъде не я намерих :( може би защото бях наказан и не съм излизал из града...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...