Jump to content
BulForum.com

dwayne johnson


Recommended Posts

zna4i interesuvam se ot tatuirovkata na dwayne johnson (THE ROCK) na lqvata mu raka ne tazi s bika a tazi koqto si e napravil na drugata raka mn mi xaresa no ne moga da namera snimka kadeto da se vijda to4no i qsno dobre za da moje da bade izpalnena ako nqkoi moje da nameri tazi snimka 6te sam mu mnogo blagodare i sa6to ako nqkoi moje da dade link kam tatusi ot sa6tiq tip za6toto sam re6il da si pravq i tazi naistina mi xaresa

Link to comment
Share on other sites

zna4i interesuvam se ot tatuirovkata na dwayne johnson (THE ROCK) na lqvata mu raka ne tazi s bika a tazi koqto si e napravil na drugata raka mn mi xaresa no ne moga da namera snimka kadeto da se vijda to4no i qsno dobre za da moje da bade izpalnena ako nqkoi moje da nameri tazi snimka 6te sam mu mnogo blagodare i sa6to ako nqkoi moje da dade link kam tatusi ot sa6tiq tip za6toto sam re6il da si pravq i tazi naistina mi xaresa

 

ок пич щом имаш татоси и човек значи знаеш че да имаш същия татос като някои друг не е много оригинално направи си нещо кото друг да го няма

моя татос е единствен и съм сигурен че друг няма да го има.даже шрифта ми отне близо месец да го измисля

Link to comment
Share on other sites

emi az 4e nqma da go naprava sa6tiq nqma za6toto naistina e super tapo ama mi xaresvat motivite i ako go namera v dobra snika 6te moga da si izmislq moi tatus no s podobni motivi :) i az sam protiv plagiadstvoto

Link to comment
Share on other sites

аз имам снимка обаче не виждам никава татуировка на дясната освен бикът на лявата му ръка

Link to comment
Share on other sites

emi az 4e nqma da go naprava sa6tiq nqma za6toto naistina e super tapo ama mi xaresvat motivite i ako go namera v dobra snika 6te moga da si izmislq moi tatus no s podobni motivi :) i az sam protiv plagiadstvoto

 

тук видя ли?

http://www.dwaynejohnsonfever.net/

 

 

http://www.dwaynejohnsonfever.net/PhotoGal...opn&cat=0&pos=6

Link to comment
Share on other sites

mersi mislq 4e tazi 6te mi svar6i rabota do nqkade ako nqkoi ima o6te takiva da dava ili ne6to ot toq sort az imam ve4e dosta podobni ama .......

 

 

are we tolkova li nqma nqkvi fenove na tattoo art-a

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...