Jump to content
BulForum.com

help!


peachlover

Recommended Posts

awe hora imam edna iskrena molba kam tezi koito zarbirat!ade pls kajete s koi programing language da se zahvana oba4e zaedno s tva kajete i dobar tutor

po vazmojnost BG i ENGLISH pak stava

 

P.S

az sam na 100% lamer da znaete da ne me hvarlite na assembler sega

 

P.P.S

ako ne6to v moqta iskrenost ne e kakto trqbva SORRY

Link to comment
Share on other sites

Guest InTeRgAlAcTiC

C/С++

Най-добрия туториал е да отидеш в близката книжарница и да си избереш подходяща книга. :ghost

peace

Link to comment
Share on other sites

mersi mnogo a za python kakvo vi e mnenieto?

kazvat 4e za na4alo bil dobar

Link to comment
Share on other sites

Guest InTeRgAlAcTiC

Ако мислеш че Ерик Раймънд е добър човек, може и питон да се хванеш... Имам опит и наистина ти препоръчвам да започнеш с някой скриптинг език си е най-добре. Най-добрия в случая, реално доближаващ се дори до някои езици е Flash's ActioinScript. Свали си Флаш ЕмЕкс или ако го имаш още по-добре. Четеш хелп файлове, пробваш и т.н. След няколко седмици ако чувстваш че вече го владееш можеш да пробваш с някоя добра книга за C/C++.

 

!Attention!: Не се захващай с програмиране освен ако не си сигурен че наистина искаш да се занимаваш сериозно и на това да се дължи бъдещата ти кариера. Преди и аз бях зарибен да програмирам, взимвах книги, четох, омръзна ми, и сега се чудя за къв съм си губил времето... Виж как изглежда един програмист в днешно време и сам прецени: Гърджав, ходи прегърбен, с очила като бинокли и като говори така мрънка че ти се струва че той си бръщолеви нещо там на себе си и нищо не му се разбира:( :wacko: :blink: :zzz :ghost

peace

Link to comment
Share on other sites

sorry ama za toq pi4 ni6to ne sam 4uval :blink: 6te te poslu6am...zapo4vam s flash-a mersi za saveta

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...