Jump to content
BulForum.com

Windows Media Player


__lo6iat__

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

MC_KILLER_, vsushtnost neshtata na "chichko Billy" sa dosta dobri. Ne e lesno da pusnesh interpretator na BASIC za i8080 predi oshte Intel da sa pusnali processor-a, da ne govorim niakoi da e napravil mashina s nego. Za svedenie, Bill Gates, Paul Allen i oshte edin tip, na koito mi zabravih imeto sa napisali simulator na i8080, koito vurvial na PDP-10. I imenno vurhu tozi simulator e napisan BASIC. Ne leka zadacha, viarvai mi. Kato cialo, neshtata, koito Gates e pisal sa mnogo dobri. Kolkoto do Microsoft kato cialo, ne vijdam zashto sled kato tolkova gi pliuete, povecheto ot vas polzvat Windows? I ne samo ot va, ami i poveche ot 90% ot home userite po sveta.

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: Kogato reshish da pliuesh niakoi, pomisli dali ima po-dobra, po-user friendly i t.n. alternativa.

Link to comment
Share on other sites

Koi po dqvolite izpolzva Media Player???

az polzvam samo nego! s DivXG400 za subtitles vsichko e 6+.

 

Mi kvo da ti kaja neznam edno neshto satvorenop ot bili da nqma HIPER TRIPER bUgOvE Ti kakvo shte kajesh po tozi vapros ? kolkoto do Win az moga i bez nego ima LINUX za taq rabota

oshte vednuj shte go kaja, neshtata, koito TI si vijdal ne sa pisani ot Billy :) ... toi otdavna ne pishe - ima si drugi griji. Kolkoto do Linux - uspeh igrai poslednite igri na Linux, niamam protiv :) Linux e silen kato server, no ne i kato home/game mashina. Mojesh da go polzvash za router vkushti, no edva li za neshto poveche.

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

mdam i mene ne me kefi Windows ama ne moze bez nego :)....malko mi e trudno da igraja GTA 3 primerno pod Freebsd.... a pyk XP-to si edin dosta stable Windows (neka molia ne se obazdat potrebitelite na izmisleni hardware :) ce pri tiah zabival :) .. s Media Player 9-kata ne sym imal grizi, no az go polzvam samo za slushane na audio cd-ta, filmcetata prez BSPlayer-a

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Windows Xp e mnogo dobur windows, tegli malko poveche resursi ot 98, ama puk e postabilen, grafikite sa po shareni itn. osven tova nqma nachin kak da ne zabiva sled kato instalirash hilqdi programi na nego i te se buzikat sus sistemnite failove, driveri itn., obzalagam se che ako polzvashe samo driveri koito sa Microsoft Certified (koeto maj nqma nachin da stane :) ) i ne instalirash nikakvi programi nadali nqkoga shte zabie :))). Osven tova Xp e operacionna sistema s 20-30 miliona reda source code - to prosto e nevuzmojno da ne izleze nqkoi bug...

Puk Windows Media Player 9 si e jelqzna, az samo neq polzvam i nqmam nikakvi problemi dosega, dori za mp3 i wma ima super Qk info center kudeto namirash info za pesnite, drugi albumi, biografiq na artista itn... a za filmi puskash si DivX G400 i nqmash problemi sus subtitrite kakto kaza Oxdeadcode....

Link to comment
Share on other sites

Guest Rincewind

Abe, man, za kakvi bug-ove govorish vyv Media Player-a ili prosto taka za da si cheshesh ezika.

MP 9 go polzvam ot nqkakva beta 2 i ne mi e zabival nito vednyj nito da mi dava bug-ove!!!

 

V 99% ot sluchaite Windows-a stava nestabilen ili zabiva (pri novite versii 2K, XP) ot SKAPANI DRAIVERI.

Ne ochakvai da si kupish sound card za $5 i oshte tam nqkakyv bokluk na typa taivanska firma, programistite im da napishat super skapan draiver, Windows-a da te predupredi che ne e sertificiran draivera i tova vsichko da bachka po med i maslo.

 

Draiverite se polzvat sys mnogo visoka privilegiq (ring 0) i sys pylen uspeh zabivat Windows-a bez da im puka ako TE SA BUG-avi!!!

Link to comment
Share on other sites

KVoto 6tat da govorat nqkoi hora, microsoft sa mnogo dobri. Ponqkoga naistina izlizat bagove(na men lichno ne mi se slu4va nogo 4esto), no vajnoto e 4e horata se staraqt da gi popravqt-neprekasnoto izlizat patchove, error reporting e 1 golqm + za namiraneto na greshkite po-barzo. Koftito pri tqh e politikata-darjat se SUPER gadno. Taq rabota s aktiviraneto napr. suxxxx. Ne 4e nqkoi tuka e pla6tal za windows, ama na mnogo firmi, zali i t.n. im se nalaga. Osven tova s mnogoto nesavmestimosti na po-novite im produkti s po-stari (v pove4eto slu4ai umi6leno) pokazvat kolko lakomi sa. Ama ne e lesno da hrani6 nai-bogatiq 4ovek na Zemaqta...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...