Jump to content
BulForum.com

Търся художник


kse

Recommended Posts

Търся човек, който може да рисува без значение дали е любителски или професионално. Не става дума за пари ;)

 

Ако има желаещ да помогне да остави e-mail или PM.

Link to comment
Share on other sites

Търся човек, който може да рисува без значение дали е любителски или професионално. Не става дума за пари ;)

 

Ако има желаещ да помогне да остави e-mail или PM.

Ми че без пари за къде си се засилил ? :tongue

Я кажи за какво става дума :)

Link to comment
Share on other sites

Работя по редизайн на една web страница. Част от идеята ми е във изгледа на страницата да се включва рисувана картина - пейзаж на точно определено място включващ точно определени елементи. Ако има някой, който му се отдава рисуването по снимка или памет моля да помогне :)

 

След като получа рисунката ще я сканирам и обработя и очаквам да се получи нещо подобно на тази векторна графика:

Graphic

Mirror

 

Това е ефекта, който искам да постигна и направих извод, че ми трябва рисунка(може и скица), защото по лесно се векторизира от снимка :)

 

Е сега вече има ли желаещ да помогне?

 

edit: колко странно ... всичките ми хостове изведнъж отказаха :confused пробвайте temp.host.sk/jumpjpg ... на мен ми го отваря ама от link горе неще ... :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Виж, мисля, че мога да ти помогна.

За сайта или за други проекти ти трябват рисунки и горе-долу какъв стил?

Само кажи и ще видя какво мога да направя.

 

P.S. По принцип аз рисувам само черно-бяло и после запълвам на Photoshop:

GUIDJ.JPG

Link to comment
Share on other sites

abe razberi pone malko kinti trqq da dade6 nqma kak razbira6 li t`va e sq ko da se prai bulgarina u si4ko izgoda tursi a ti si bulgarin predpolagam!! :huh: :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

GUI да може да се каже, че нещо подобно трябва да получи. :) Проблемчето още си стои. Дай си ICQ или никнейм в IRC.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз не съм много активен чатър, затова предпочитам следните начини за комуникация: p_pm.gif или la4o_15@gbg.bg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...