Jump to content
BulForum.com

Как бихте реагирали?


Recommended Posts

Много съм се чудела, ако някой от приятелите ми се окаже гей, как точно ще реагирам? Надявам се да разбера и вашите мнения по въпроса! Вече не мога да бъда сигурна в никой около мен какво крие в главата си!

 

a tova dokolko e sigurno? shtoto ako njakoe momche iztarsi takova neshto na momiche moze da e prosto za da se otkachi ot neja..... samo predpolozenie de, verojatno nishto obshto s istinata ama az da popitam vse pak

 

az bih se opital da mu pomogna i da go nakaram da potarsi lekarska pomosht neshto poneze naj-verojatno tozi chovek shte e zabluden neshto ili shte e prezivjal neshto tezko... ima malak % da si e takav po rozdenie ama to na takiva im lichi otdaleche.

 

imah priatel kojto sled kato otide da sledva v drug grad stana dosta nabozen... kogato se varna beshe napalno izperkal no s druznata pomosht na vsichki priateli mu pomognahme da stane normalen otnovo. pak namiram razlika v nego chat-pat no nishto podobno na tova koeto vidjah sled kato se varna. kak mu bjaha promili mozaka tia sektanti ne znam ama beshe napravo strashno.

 

taka che se opitaj da razberesh kakvo mu se e sluchilo na tvoto priatelche i dali naistina ima neshto ili prosto se opitva da se budalka neshto ili da se pravi na interesen. az dosega sam vizdal 1 ili 2ma takiva a pyk sam na 30 god i dosta hora sam vidjal, ne che e kriterij tova de, no vse pak %-no takiva ne sa mnogo... pak zavisi v kakvi krygove se dvizi chovek de... eto ti oshte 1 tema za razmisal.... nali se seshtash za pogovorkite "s kakvito se saberesh - takav stavash" i "kazi mi koi sa ti priatelite da ti kaza ti koj si"... da ne stane greshka i s tebe :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Mi ako ti e priqtel nqma mnogo da promeni6 otno6enieto si kam nego,no ako si se opitval da go svalq6 6te stane mnoo qko laf4e!!-Zatiska6 go v kenefa a toi se razpi6tqva i po4va da vika za pomo6t-"Pomo6t iz*******t me pomo6t!!!!!!!!"

:lol:

Link to comment
Share on other sites

И какво като е гей? Не ми пука. Негова работа си е с кого спи докато това не засяга мен. Т.е. докато някой не поиска да спи с мен или с приятелката ми то това си е лично негова работа и мен не ме касае. Щом ми е приятел той ще си ми остане приятел винаги, без значение какъв е. Иначе не познавам гейове, никой от приятелите ми не е споделял такова нещо, но както казах аз не деля хората съобразно тяхната сексуална ориентация. Хората са си хора, без значение дали спят с мъже, с жени или и с мъже и с жени. Същото е в сила и за лесбийките.

Link to comment
Share on other sites

Де късмет де! :P Винаги съм си мечтала за добър приятел(ка)-гей.Много се разбирам с тях.Общо взето съм либерално настроена към хората с такава сексуална ориентация. :punk

Link to comment
Share on other sites

Де късмет де! :P Винаги съм си мечтала за добър приятел(ка)-гей.Много се разбирам с тях.Общо взето съм либерално настроена към хората с такава сексуална ориентация. :punk

 

omfg sigorno ne sum edinstveniq koito v momenta se 4udi ti mom4e ili momi4e si :confused

Link to comment
Share on other sites

Ako ima6 priatel,v bukvalnia smisal na dumata za6toto priatel zna4i mnogo,ti si s tozi 4ovek ne zaradi seksualnata mu orientacia,a zaradi tova koeto e toi/tq.Pak i v kraina smetka tova da si homoseksualist ne e do vazpitanie,a do geni !!!

Link to comment
Share on other sites

EМЙ аз за сега нямам такъв и не искам да имам, макар че имам много приатели, които се опитват несъзнателно да приличат на гейчета и аз им казвам да не го правят това, защото много ме дразнят, но те си продължават...А пък иначе имам нещо против срещу тях, защото представяте ли си стоиш с гаджето си и идва някъв гей да ти се натиска, бих го убил...

Link to comment
Share on other sites

Е все пак ако ще ми е най-добрият приятел,бих го разбрал защото го чуствам като брат.А ако е най-добрата ми приятелка(каквато нямам) бих я помолил да погледам докато се натискат в тях с гаджето й лесбиика :love

Link to comment
Share on other sites

като начало ще съм шокиран, но после с времето ще свикна, а

ако тръгне да се зарибява по мен просто ще му кажа че не желая повече да се доближава до мен

и ако това не го спре ще му покажа от близко как изглежда подметката на 44-ти номер кубинки :)

Link to comment
Share on other sites

Незнам, ако ми е много добър приятел ще се опитам да го разбера и да му помогна да се оттърве от това нещо, но ако не успея и започне... нали се сещате, бих му строшил женствения нос :angry:

Link to comment
Share on other sites

Божичко,не знам дали мога да понеса подобна трагедия! :P

Link to comment
Share on other sites

АЗ съм много против ш*б****е педали да мрат всички!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Не не могат да умрат това поне е ясно, но поне ако може да се намали "педализма", защото хората твърде много започват да го правят това грозно дело :angry1

Весела Коледа и Щастлива нова година :)

Link to comment
Share on other sites

:music

Не не могат да умрат това поне е ясно, но поне ако може да се намали "педализма", защото хората твърде много започват да го правят това грозно дело :angry1

Весела Коледа и Щастлива нова година :)

 

da beshe dobavil nakraq "daje i na pedaite" :music :music :music

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Преди 3-4 месеца разбрах как ще реагирам, понеже един от приятелите ми се оказа гей. В началото като ми каза бях малко учудена, но в крайна сметка това не го прави по-малко човек :) - все още сме си приятели.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...