Jump to content
BulForum.com

Как бихте реагирали?


Recommended Posts

Много съм се чудела, ако някой от приятелите ми се окаже гей, как точно ще реагирам? Надявам се да разбера и вашите мнения по въпроса! Вече не мога да бъда сигурна в никой около мен какво крие в главата си!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Надали някой от близките ми приятели ще стане гей. Ако разбера, че някой познат е обратен нямам си и идея как бих реагирал. Може би бих го приел. Ама някой педал да ме забива...бих му счупил главата от бой.

Link to comment
Share on other sites

Верноятно ще му тегля майните. Аз така и така често го правя с разни хора за разни работи...това е сериозно ей...това е едното от трите най-гадни...

Link to comment
Share on other sites

Верноятно ще му тегля майните. Аз така и така често го правя с разни хора за разни работи...това е сериозно ей...това е едното от трите най-гадни...

Това трябва да означава, че нямаш приятели или, че ти не ставаш за приятел? Според мен те са хора като всички нас!

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха-ха. Ако "се окаже" гей! Е как така?!? Няма кво да се оказва- той или си е гей, или не е.

 

Но по темата- нямам нищо против, стига да не ми пречат, и аз няма да им преча.

Link to comment
Share on other sites

мисля че бих била леко учудена в началото,но ще го приема.гей/лезбийка...все ще ми е приятел/ка. :D

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха-ха. Ако "се окаже" гей! Е как така?!? Няма кво да се оказва- той или си е гей, или не е.

Честно да ти кажа би се изненадал(а), ако разбереш колко такива прикрити хора има, на които не им личи!

Link to comment
Share on other sites

Честно да ти кажа би се изненадал(а), ако разбереш колко такива прикрити хора има, на които не им личи!

Може. До сега не съм попадАЛ на такива.

А и ако ми е чак толкова близък приятел, едва ли ще остане незабелязано.

Link to comment
Share on other sites

Ако човекът ти е истински приятел, не виждам какъв е ще е проблема. Разбира се може би ще има известно "объркване" в началото, защото все пак, когато този човек е ти е станал приятел не се е изявявал като гей, а се е"осъзнал" в последствие. Но все пак си мисля, че ако този човек ми е истински приятел, ще продължи да ми бъде и след като е станал гей. Не съм сигурна обаче как ще стоят нещата, ако е станал убиец...например.

Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурна обаче как ще стоят нещата, ако е станал убиец...например.

Това вече е съвсем друг въпрос! Аз не бих приела за нормално някой приятел или познат да е убиец!

Link to comment
Share on other sites

В наше време гейовете/лезбитата са на мода...ок, ами ако се окаже шибан зоофил или некрофил :blink: :confused :blink: . Тогава какво а?

 

П.П. Nevita Много sorry за отконението, но мисля че тук му е мястото на този 'вЪпроС'.

Link to comment
Share on other sites

Зоофилите и некрофилите страдат от психично заболяване! Това не е нормално състояние, както и педофилията! когата двама зрели хора са осъзнали, че се харесват независимо от пола, струва ми се, че в това няма нищо лошо!

Link to comment
Share on other sites

Зоофилите и некрофилите страдат от психично заболяване! Това не е нормално състояние, както и педофилията! когата двама зрели хора са осъзнали, че се харесват независимо от пола, струва ми се, че в това няма нищо лошо!

Доскоро хомосексуализма се смяташе за болест, наследственост и т.н. Но в днешно време няма нищо лошо да си гей нали?

Link to comment
Share on other sites

ами ако се окаже шибан зоофил или некрофил :blink:  :confused  :blink: . Тогава какво а?

wahahaha. тва вече е съвсем извратено. :sick

иначе, ако се окаже, че някой е педал /към лезбитата нямам много против/ няма да има кой знае какви проблеми - съответно ще се избягват контакти с него, че не се знае отде ще ти дойде...

Само да не се окаже някъв мазен лигав пед***ст, че тогава вече ша го спукам от ритници. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Зоофилите и некрофилите страдат от психично заболяване! Това не е нормално състояние, както и педофилията! когата двама зрели хора са осъзнали, че се харесват независимо от пола, струва ми се, че в това няма нищо лошо!

По същата логика аз мога да кажа както и че хомосексуализмът е болестно състояние, така и че щом един човек харесва друг, защо да се ограничава от възрастта, от животинския вид или дори от това дали партньорът му е жив или не.

Link to comment
Share on other sites

Точно в това е пробема. Ние мъжете нямаме нищо против лезбитата (дори ни кефят ), но не обичаме педита! Хомосексуализма, колкото и либерален да съм си е сексуано отклонение. След години на мълчание и пренебрежение ние вече го приемаме за нещо нормално. Та в този дух, какво ни пречи след 10 години да открием новата мода и да сметнем зоофилията за нешо нормално?!

 

П.П. Малко по-малко и най-гадното нещо става по-малко гадно.....

Link to comment
Share on other sites

:D Хммм интересно ще е ,но той ми е приятел не заради половата си ориентация ,а заради съвсем други черти от характера му :punk Пък и щом досега не ми е пускал ръце ,смятам ,че и в бъдеще няма да го прави :laughing:
Link to comment
Share on other sites

:D Хммм интересно ще е ,но той ми е приятел не заради половата си ориентация ,а заради съвсем други черти от характера му :punk Пък и щом досега не ми е пускал ръце ,смятам ,че и в бъдеще няма да го прави :laughing:

И аз смятам така!

Link to comment
Share on other sites

Ауе те хората са си го казали "С какъвто се събереш такъв ставаш" а както казва Светльо Хиподила "Колкото повече се движиш с педалите,толкова повече ги разбираш.И няма да се усетиш кога си налапал първата пишка-"Само ей така да пробваш"!!!

Link to comment
Share on other sites

Ауе те хората са си го казали "С какъвто се събереш такъв ставаш" а както казва Светльо Хиподила "Колкото повече се движиш с педалите,толкова повече ги разбираш.И няма да се усетиш кога си налапал първата пишка-"Само ей така да пробваш"!!!

една пишка, две пишки, три пишки, много пишки, само пишки....Май има нещо такова....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...