Jump to content
BulForum.com

The Watchmaker


THE_RAVEN

Recommended Posts

I az sum fen na quest'ovete..v momenta svaliam Salammbo zashtoto chuh che bil mnogo iak ..no tova shte go potvurdia sled kato go vidia.. a inache moga da ti preporucham slednite zaglavia zashtoto i az ne namerih niakde The Watchmaker.

Ta znachi zaglaviata as slednite..:

 

Syberia

Sanitarium

Post Mortem

 

Ako se setish za niakoi drugi (point&click) kazvai i az da tursia che samo takiva questove mi haresvat.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Syberia e super, minah q minaloto lqto. Post Mortem do kolkoto pomnq ne6to ne mi haresa ot nqkvo review. Ot Sanitarium nqmam vpre4atleniq... po4vam da q svalqm.

 

Ama kak mi se igrae The Watchmaker! PLZ, nqkoj da go uploadne ot nqkyde...

Link to comment
Share on other sites

Ebati... Vijte na kvo prili4a uploada na Sanitarium! 3 diska, ediniq ima 32 i polovina arhiva, nedovyr6en, 2riq ima nqkvi .img .sub failove, na cd3 dava "The page cannot be found". I na vsi4koto otgore vsi4ko e razli4ni direktorii !!!

No comment!!! :angry: :angry: :angry1

 

WarezBG, ima6 li q na diskove i ako moje6 d aq ka4i6 svqstno razdelena na arhivi. Mnogo 6e sym blagodaren.

Link to comment
Share on other sites

Abe taia igra naistina li e tolkova iaka ...stavaduma za The Watchmaker shtoto me zapali sega i az pochvam da ia tursia.... :woot

 

Sushto zapochvam i upload na Sanitarum shtoto tova e super iaka igra..kato priklucha upload'a shte ti pusna link.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Moje da probvash po-stari questove kato:

 

Full THrottle(taq obezatelno siq vzemi malko e groznicka,no pak imam mnogo humor v neq)

Sam&Max Hit the road(tva sushto e mnogo qk quest na LUCAS shte mu pravqt produljenie kakto i na FUll-a)

 

Dano da ti haresat

Link to comment
Share on other sites

Obache ima problem... Kogato se opitam da napravia 3'tia disk na .BIN ili da go arhiviram na files po 14Mb..ili da go napravia na ISO ili akakvoto i da e (stava duma za Sanitarium) mi dava CRC Error..cannot read dr br ...ama sha se mucha da go opravia toia problem ili da go nameria ot drugade.. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Kvo si za zabutal da chakash nov quest kato ima tolko mnogo stari deto triaa da sa igraiat. To ne e Sam & Max to ne e Gabriel Knight to ne e Discworld to ne e Monkey Island i ne e Full Throttle nai mi bilo Maniac Mansion2(a.k.a. The Day of the Tentacle). Koito ne e igral TDOTT da ia pochva vednaga. Ei tova e quest. Grafikata krasiva(kato za vremeto si de) lafovete ne spirat interesna koncepcia interesna istoria sichko. Mai ia niama ta moje da ia kacha. Ama parvo si kajete de da ne va nasilvam.

Link to comment
Share on other sites

Abe ia vzemete da probvate "Dark Fall" ili "Salammbo" ..dark fall snoshti go prevurtiah i da vi kaja mi haresa..dosta e strashnichka igrata..a Salammbo oshte ia igraia i tia e na nivo ..

Link to comment
Share on other sites

Questove sa i sa na dobro nivo (ne moga da kaja che sa ot nivoto na Syberia) no mai skoto ne se zadava takava igra (ot neinoto nivo de ..)

 

Dark Fall e dosta strashnichka...stava duma za duhove.. a Salammbo ..abe shte ia vidite..svaliate gi ..niama da sujaliavate.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Do kolkoto vidiah ot sreenshotovete Sybeia 2 e sus sushtia gameplay t.e. point&click..samo che oshte ne znam za sujeta..dano da e po dobra ot 1 chast..makar che ne vijdam koe triabva da i e po dobroto zashtoto ne znam kolko po hubava grafika moje da ima ..az ne biah vijdal quest sus takava grafika i ne oshte ne sum vijdal :woot :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...