Jump to content
BulForum.com

imam monitor koito ima ima synka trqbva mi help


Recommended Posts

moqt monitor ima synka ty se visda nai dobre na bql fon kato natiskam dadeno padasto menu i tam kadeto na menuto spresh s strelkata na dqsno psravi sqnka

iskam nqkoi da mi kaze na kakvo se dulgi tq i imali vreda za ochite ot tazi sqnka

a susto iskam da mi kazite imali programi s koito moge da se razbere da liti e dobre fokusran monitora i da pishat hora koito naistina razbirat ot tezi raboti

Link to comment
Share on other sites

sqnkata e na samoto menu razbirase prosto stava produljenie na samoto menu samo che dosta po bledo ot dsamoto menu ama sie neizpravnost v monitora nqkoi ako znae nesto po vurosa da pishe

Link to comment
Share on other sites

Udari edin DEGAUS na monitora, moze da ti pomogne. Ako imash niakakvi magnitni iztochnici (kolonki ili neshto takova) okolo monitora mahni gi i viz dali niama da se opravi.

 

Ima edna programa - Nokia Monitor Test, no tia mai e samo za geometriata, neznam dali ste mozesh da vidish sas neia neshto za fokusa, no opitai. Kachil sam ia tuk

 

Mnogo li e star tozi monitor? Kakav e?

Link to comment
Share on other sites

Degaus e edna funkcia na monitora (ima go v menu-to na samia monitor), koiato sluzi za razmagnetizirvane na monitora. Kato gledam obache godinata na proizvodstvo, moze tozi monitor da niama takova neshto. Mirishe mi na star monitor, koito prosto si otiva. Plache si za upgrade.

Ako iskash opitai s druga video karta, moze da e ot neia, no mai monitora e starichak veche i e normalno da mu izbivat cvetove.

Znaesh li dali tozi monitor e rabotil mnogo? Ot nov li go imash ili si go kupil na staro? AKo e rabotil mnogo, po-veroiatno e problema da e v nego, a ne vav videoto, no dobre e da probvash s drugo video predi da smeniash monitora da vidish kak ste e.

Link to comment
Share on other sites

Ako si ot Plovdiv ..obadi mi se i shte te zapoznaia sus na edin moi priatel bashta mu da ti go opravi ..toi mnogo razbira ot monitori i ne vzema mnogo pari..za kade kade po golemi problemi i povredi e vzimal po 5-10 lv.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ne sam doktor, no bih ti predlozil da smenish monitora za da si zapazish ochite. Ako naistina e tolkova star tozi monitor, to nai-veroiatno si otiva kineskopa mu - demek nadali moze da se opravi. Estestveno moze i da ne sam prav, no predpolagam e taka. Ako iskash zanesi go da go pogledne niakoi i da ti kaze dali problema e kineskopa ili niakade drugade.

Link to comment
Share on other sites

Napulno sum suglasen sus FON_TOMOV..v momenta mojesh da si namerish model ot 2000-20001 godina na cena ot okolo 50-60$ v super sustoianie..taka che po dobre go smeni... Kakto edin moi priatel kazvache ..." Monitor moje da si kupish ama ochi ne.."

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ama sie neizpravnost v monitora

Slagal li si naistina drug monitor na PC-to

Opisanieto ti e na 99.999 % za problem vyv VGA a ne v monitora / ne e 4ak tolkova umen , 4e da si izmisli informacia , kojato da display-va/

Link to comment
Share on other sites

Ako kogato shtrakash v dvta kraq na monitora na bql fon 4ernite bukvi sa ti bledi

ne e ot video kartata a e ot samiq monitor pak i kato gledam monitora ti e baq

stari4ak a edin monitor mine li 3 godini ve4e ne e monitor izblednqva mu vsi4ko!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...