Jump to content
BulForum.com

Grunge


GeorgiK

Recommended Posts

Pochvam i az kato fon_tomov pri heavy-to. Shte nakachura kakvoto imam grunge-arsko. Zapochvam s diskografiata na Alice in Chains. Veche predi sam kachval Facelif, Sap i Alice in Chains taka che smiatam samo da dopalna. Tova pravi slednite albumi: Jar of flies, Dirt, MTV Unplugged, Live, Nothing Safe, Music Bank i pesnite na Alice ot soundtrack-a na Last Action Hero.

Link to comment
Share on other sites

A mi ako naistina me ban-nat to ste e ne zashtoto sam obidil kogoto i da bilo ili zashtoto floodvam, a zashtoto kazvam istinata napravo bez da se pritesniavam ili zashtoto sam po-emocionalen tip i poniakoga kazvam neshta, koito ne se haresvat na niakoi hora. Pone mi e chista savestta, che nikoga ne sam si pozvoliaval da narushvam dobria ton i da pisha vulgarnosti ili obidni dumi po adres na kogoto i da bilo.

 

A be da te pitam, da imash Therapy?

Link to comment
Share on other sites

Abe ia po-dobre ne badi tochno zad mene che malko neudobno taka...

Imah predvid za ban za upload a ne che prikazvame tapotii. Az lichno smiatam che ne sam obidil sashto nikoi i che sam sravnitelno tochen v net-skite si otnoshenia s horata za razlika ot tolkova mnogo drugi koito go polzvat toi interminet za da se napraviat na takiva kakvito ne sa. I poluchavat ban... Kakto i da e Therapy niamam stabilno no ako si poiskash moje i da potarsa inache sam slushal malko i ma kefat.

Link to comment
Share on other sites

Pochnah da kachvam edinstvenia album na Chris Cornell kato solo i edinstvenia album na Mad Season. Veroiatno skoro shte sloja i edinstvenia na Audioslave a sled tova cialata diskografia na Soundgarden..vse pak sam go podkrala s marka Cornell...

Link to comment
Share on other sites

Chesno kazano ne sam mnogo naiasno s diskografiata na Therapy, no bih iskal da chuia tova-onova. Mnogo ste sam blagodaren ako niakoi kachi niakoi cial album da go chuia. Blagodaria predvaritelno.

Taka kato gledam, sled 30 min shte bude gotowa i poslednata pesen :

http://www.warez.ru:8080/NEW_FTP/MP3z/Ther...-%20You%20First

 

Az sushto ne sam mnogo zapoznat s Therapy?, no lichnoto mi wpechatelnie e che tozi album ne mi haresa tolkowa kolkoto edin drug koito go imam samo na kaseta. Tam ima edna iaka pesen koiato ti preporuchwam da chuesh ako si ia namerish. Probwai tuk : ftp://mp3.online.bg/pub/mp3/8/Therapy/199...er%20Inside.mp3

Link to comment
Share on other sites

Kacheno e Mad Season-Above, Audioslave-Audioslave, Chris Cornell-Euphoria Morning t.e. palnite im discografii zasega. Ostava mi da kacha Greatest Hits i Music Bank na Alice in Chains. Sledvat Soundgarden.

Link to comment
Share on other sites

Silverchair svalih 3 albuma i mi reznaha mp3.online.bg otnovo. Imam i Diorama i shte go rip-na i shte stanat 4 no ne sa sichkite. Na Bush sam kachil dvata koito imam a t.e. Razorblade Suitcase i 6teen Stone no drugi ne sam namiral zasega. Triaa da gi svaliam edna po edna pesnite. I tova shte stane de. Muse ne haresvam i ostaviam na teb. Therapy sashto niamam kakto i Eels no za tiah moga da se zamislia. Vse oshte si chakaite Soundgarden..,oshte ne sam napisal tag-ovete a az mnogo darja na tiah.

Link to comment
Share on other sites

Ami taka sa tragnal no leka poleka. Tool imam sichko oficialno + bootlegs. Stone Temple Pilots sa si chist grunge i biaha predvideni. Live biaha v period na svaliane shtot i tiah gi chislia doniakade kam grunge-a ama pak mi umre mp3.online.bg Pone imam edin album.,..daje dva i shte gi rip-na az. Za drugite se samniavam no imam idei za razni drugi grupi. Shte vi informiram svoevremenno.

Link to comment
Share on other sites

Soundgarden sa pochti gotovi. Kachil sam Ultra Mega OK, Louder than Love, Bad Motorfinger, Fopp i Superunknown. Ostava mi samo Down on the Upside. Skoro i nego shte go imate.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Jerry Cantrell - Degradation Trip Uploaded

 

Seven Mary Three - American Standard; Orange Ave., Rock Crown Uploaded

 

Aide chestito. Shte prodaljavam da tarsia i kachvam oshte Grunge. No goreshto vi preporachvam poslednite dve neshta. Jerry e spored men nai-goliamata figura v grunge-a izobshto i to ne samo zaradi Alice in Chains. Solo albumite mu sa super. A Seven Mary Three makar nikoi da ne gi znae v Balgaria sa naistina goliama grupa.

Link to comment
Share on other sites

Pearl Jam - Riot Act Uploaded

 

Poredniat album na golemite Pearl Jam e veche na Warez.Ru

Mnogo hora kazvat che vsichko sled Ten veche ne e istinskia Pearl Jam i za tiah Riot Act shte e prosto porednata izdanka. Spored men obache albumat si e mnogo dobar. Zaslujava si.

 

 

 

Screaming Trees - Sweet Oblivion Uploaded

 

Tova e edna ne osobeno izvestna no po moe lichno mnenie adski dobra grupa. Skoro predstoi da kacha kultovia soundtrack kym grunge filma Singles. Sled izlizaneto na tozi soundtrack Pearl Jam izdavat Ten i stavat izvestni, Smashing Pumpkings izdavat Adore i stavat izvestni. Screaming Trees za jalost izdavat Sweet Oblivion niakolko meseca predi Singles i ostavat v sianka. Preporachvam vi ako haresvate grunge da gi probvate zadaljitelno. Edva li ima grupa koiato da kajete che e s mnogo po-dobra ot tiah.

Enjoy!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...