Jump to content
BulForum.com

Prodavam video card GeForce2


Recommended Posts

Abe pich toku sto prodadoh moiata video karta. Tia beshe sastia model i moga da ti kaja che za 25 lv ste ia klavnat vednaga, moje da se napanesh za 30 lv. no ste ia vzeme niakoi leshper koito si niama gram poniatie ot video karti. Svali i ste se otarvesh vednaga. :)

Link to comment
Share on other sites

a we pi4 tuka li mu e mqstoto da mi obsajda6 cenata na kartata i koi 6te e vzeme i koi ne.Pak i kartata e v mnogo dobro sastoqnie i varvi dosta dobre za resurste si.Misla 4e parite si zaslujavat.I vse pak vi umolqvam-ne kritikuvaite.

Link to comment
Share on other sites

E kak da ne te kritikuva 4oveka kato predlaga6 sme6na cena za sme6na karta. Tuka v toq forum da se lyjem li se sybirame 4e ne stoplqm. Kartata ne si struva mangite izob6to. Kvo zna4i 4e e v mnogo dobro systoqnie. 4e e preboqdisana i 6ibidaha i raboti i 4e e sled osnoven remont li. Govori6 sm6ni raboti ne na mqsto. Prepory4vam na vseki nezapoznat da ne si dava parite za taq nadriskana karta !!!

Link to comment
Share on other sites

KILLERINCHO spored teb koq karta na e nadriskana? Kva polzvash ti i za kolko bi q prodal ako izleze nova po-xubava koqto iskash da si kupish? Samo xipoteti4en vapros. :evil

Link to comment
Share on other sites

To4no za takiva kato teb govoreh KILERINCHO. Kato ne ti haresva cenata ili ne6to drugo prosto si trai. Da ne bi da si tarsi6 takava video carta ili prosto se 4udi6 kvo da pravi6 i s kogo da se zaqjda6-neznam.(Ti moje da iska6 i da ti q podarq). Za kvo navsqkade vse nqkoi kato teb trqbva da izka4a i da se pravi na velik. Na koito ne mu haresva cenata da otide da si q kupi ot magazina.

Link to comment
Share on other sites

Ti pyk koi si da mi kazva6 kakvo 6te pravq be drislio. Mnogo qsno 4e cenata ti ne struva. Za nqkoi stinka otgore 4ovek nova 6te si kupi s garanciq i vsi4ko ostanalo. Drugite potrebiteli vyv foruma na balyci li iska6 da gi pravi6. Typak naklon na kura sednal da mi dava. Q hodi se praskai nqkade.

 

 

P.S. Lg-Badluck moito video e GeForce2 Ti i nqmam namerenie da go prodavam. Kogato re6a da pravq upgrade taq karta 6te ide v nqkoe po vehto pc. Tolkova po vyprosa. A kartata e nadriskana 6ot za 10lv otgore 6te si kupi6 dosta po dobra i 4isto nova i s garanciq. Sega razbira6 li kakvo iskam da kaja s tova 4e e nadriskana. Nadqvam se nikoi ot foruma da ne se lyje samo 6ot nqkyv balyk re6il 4e vsi4ki sa balyci kato nego.

 

P.S.S. Ne si tyrsq karta kato tvoita da kupuvam ako zabelqzva6 moita e dosta po dobra ot tvoita i sym q kupil za to4no 35$ s edna godina garanciq. Taka 4e i da q podarqva6 pak ne mi trqbva.

Link to comment
Share on other sites

KILERINCHO vij sq, az ne sam te obijdal ti zapo4na da me obijda6-az prez cqloto vreme ne sam te obidil s ni6to. Prosto tuka li mu be6e mqstoto da pi6e6 protiv moqta karta.Az ne sam ot horata koito govorqt gluposti za 6tqlo i ne6tqlo, prosto se qdosah na tova 4e vse pak az sam vlojil v tazi karta i ne moga da q dam za po malko ot tazi cena-grehota e.I vse pak kartata be6e prodadena za cenata koqto i iskah.I vse pak izvinqvai ako sam te obidil s ne6to.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...