Jump to content
BulForum.com

Serious Sam SERVER


qnx

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

6to da e minala we pi4.

Cakam s nekvi idioti ot Rusia Germania i t.n.

Stavat ludi bitki po fragmatch-ovete

A za cooperativ-a da ne govorim

 

:punk Igrata e stari4ka NO ZLATNA :punk

Link to comment
Share on other sites

Guest InTeRgAlAcTiC

Най-много съм се кефил на игра в зала, когато правих cooperative на Serious Sam 1 с около 20 човека. Беше супер. Наистина ще е яко да направите 1 Serious Sam server-че.

Link to comment
Share on other sites

i koe ste si ia ka4i az mrankam za server za medal of honor (pusnaha i go spriaha)

ama nisto igrata bila ednoobrazna s drugi

sega igraiat ET :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick

prepolagam 4e nisto niama da stane (niama da ima interes) az sam e igral malko biah s ka4il demoto ---go liam kupon stawa :evil

Link to comment
Share on other sites

Има Serious Sam SE сървър който се казва TotalFrags Fragmatch, влизате в него през Search Internet Games.

Версията на играта е 1.07

файловете:

SecondEncounterPatch107_USA.exe -->Пач до версия 1.07

Може да влезнете и по ръчната процедура :) Цъкате Join Game, после Specify Server и там въвеждате адреса на сървъра - 212.72.202.90, порт 25600

 

dano ima drugi igra4i da po igraesh

:pirate

Link to comment
Share on other sites

Pi4ove kefite me si4ki (naroda e s men hi hi hi :lol: :lol: )

 

Coolie ei za tva si mnoo prav - NIAMA po gotin cooperative ot SS

 

furiozo dano tva det go kaish stane po-skoro SHE 4AKAM s netarpenie

 

:punk to all

 

10x hora

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Има ли желаещи утре да си напраим едно серверче на 2-ката. Нещо се зарибих пак да я играя тая игричка. Ако искате и на 1 може :P

Link to comment
Share on other sites

Аз съм много навитак за сървър-че няма значение дали на Serious Sam 1 или 2,само трябва да си я кача,защото я нямам на компа качена сега.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм много навитак за сървър-че няма значение дали на Serious Sam 1 или 2,само трябва да си я кача,защото я нямам на компа качена сега.

Добре сваляй 2-ката и утре към 22:00 ще направим едно cooperative-че :D

 

 

Дам ще е доста добре един SS2 преди имаше сървър http://play.evrocom.net/?a=details&g=ss ама сега  :cry

с теб ставаме 4-ма :D

Link to comment
Share on other sites

Добре сваляй 2-ката и утре към 22:00 ще направим едно cooperative-че :D

Ще се опитам за 22:00,но не е много сигурно,защото ще съм с приятелката ми по това време,но ще пробвам все пак ;)

Link to comment
Share on other sites

Ще се опитам за 22:00,но не е много сигурно,защото ще съм с приятелката ми по това време,но ще пробвам все пак ;)

ти имаш ли въобще приятелка :lol: базикам се. бтв много съм добър на Сириус Сам и не ми се иска да ви развалям играта (за това може да пропусна).

Link to comment
Share on other sites

Довечера в 22:00 пускам сервера :D никой не се е отказал

Има промяна в плановете- сървърът ще бъде пуснат в 21:00, а не както първоначално беше обявено. Който иска да заповяда- ние с @Stenli ще сме там и ви чакаме ;)

Link to comment
Share on other sites

кофти много късно го променихте а и не казахте името на съръвра щото намирам само около 100 сървъра ... :sayjin

Link to comment
Share on other sites

кофти много късно го променихте а и не казахте името на съръвра щото намирам само около 100 сървъра ...  :sayjin

Ми то накрая само аз и ти останахме. ако искаш да правя и да пукаме. Сервера се ще се казва Stenli ако искаш пиши :D

Link to comment
Share on other sites

ти имаш ли въобще приятелка  :lol:  базикам се. бтв много съм добър на Сириус Сам и не ми се иска да ви развалям играта (за това може да пропусна).

Ехее нещо опит за удар под кръста,но нали си мой човек само щи счупа пръстите утре :laughing: :lol: :P аз също се базикам.Ае да те видим на Сериозния де щи напълна дупарата с олово ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...