Jump to content
BulForum.com

Продавам лети джанти с гуми


Recommended Posts

ATS, 5.5ин, 13ц, 4 болта на 100мм с гуми Barum Bravura 185/60. Стават за коли Opel,BMW,VW,Fiat,Lada,Lancia,Seat и др. Джантите и гумите са в перфектно състояние! E-Mail: petar_penchev@abv.bg гр. Пловдив,цена 220лв.Снимки: http://theboy.data.bg/Djanti/

Link to comment
Share on other sites

Не може да стават за Лада и италиански коли, ако са на 100мм, защото те са на 98мм. Уточни се на колко са, защото ако стават за Лада аз имам интерес!

Link to comment
Share on other sites

Не може да стават за Лада и италиански коли, ако са на 100мм, защото те са на 98мм. Уточни се на колко са, защото ако стават за Лада аз имам интерес!

 

В момента джантите са на жигула и преди това са били на лада а както знаеш или не знаеш Жигула произлиза от Фиат :P .От Фиат съм свалял джанти и съм ги слагал на Лада.Бъди сигурен,че стават.

 

Има един Голф в Пловдив с такива джанти, от него ли си ги свил? :)

 

Джантите аз съм ги боядисвал бели.Преди това бяха на Лада и цвета им беше сив металик.Никога не са били на Голф.Мога да гарантирам за произхода на джантите!

 

Така бели джантите не може да си представите как седят на жигулата ми.Просто изкарват уникален вид.Пък и на BMW 318 от старите 3-ки ги слагах а там вече стана много яко. :woot

 

мод: имаш бутонче EDIT лъскаво като джантите

Link to comment
Share on other sites

Така бели джантите не може да си представите как седят на жигулата ми.Просто изкарват уникален вид.Пък и на BMW 318 от старите 3-ки ги слагах а там вече стана много яко. :woot

 

Жигула комби жълто оранжева ли имаш ве

Link to comment
Share on other sites

Да, за Лада ми трябват, но повече от 150лв. не мога да ти предложа, понеже гумите са свършили (видно е от снимката) - стари като години и с малко грайфер. МОЖЕ и без гумите - кажи цена.

Link to comment
Share on other sites

Да, за Лада ми трябват, но повече от 150лв. не мога да ти предложа, понеже гумите са свършили (видно е от снимката) - стари като години и с малко грайфер. МОЖЕ и без гумите - кажи цена.

na snimkata ne e izleznal hubavo graifera.ako gi vidi6 na jivo 6te si promeni6 mnenieto.gumite imat mnogo dobar graifer.samo djantite ne moga da gi prodam

 

 

за Рено5 дали ще станат? :confused

mislq 4e moje i da stanat za6toto ot reno na lada sme slagali djanti.ima edna lada v pld julta bez drajki tq e s djanti ot reno

 

 

Sigurni li ste che sa leti Djanti ? moia opel imashe sastite ama gi vodeha stomaneni ? viarno che sa snova boia tia ama vse pak mi e lubopitno ...

moje da ste sigurni 4e djantite sa leti.kato pogledne6 djantata ot vatre6nata strana si li4i na 100% 4e sa lqti

Link to comment
Share on other sites

Добре, кажи коя година са произведени гумите (на тях си пише) и колко мм е грайфера (ползвай шублер), да знам има ли смисъл да се разкарвам да ги гледам. :excl: За мен тия гуми са свършили, защото са поне на 5г. и под 4мм грайфер, ама все пак. И кажи някаква реална цена, че над 200лв. няма кой да ти даде, още повече 13" за Лада... :confused

 

*Тия джанти ги изкарахте универсални - за всичко става! :punk 98мм, 100мм - няма значение! Дори и да ги качиш, дали няма да ти паднат в движение? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Vento vijdam 4e ne proqvqva6 interes kam obqvata za tova ne pi6i samo gluposti!!! ako te interesuvat naistina tezi djanti mi se obadi ina4e ne mi flood-i temata! >:( Djantite i gumite sa mnogo dobri na snimkata moje da ne sa izleznali hibavo no tva za padaneto na gumata ot kolata sa pylni gluposti .

Link to comment
Share on other sites

Прав си, вече нямам интерес. Ще си търся другаде.

Попитах 2 съвсем прости неща - колко мм грайфер имат гумите и кога са произведени. Защото мисля, че няма смисъл да дам 2-3лв. за гориво и 30 мин. време, за да дойда до го установя сам! Мерси, не ме интересува вече.

Link to comment
Share on other sites

Със следващата нова цена пиши и кога са произведени!

Аз засега ще изчакам, защото си взех 2 идеални лети 14" от Ланчия с почти нови гуми за 40лв. всичко...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...