Jump to content
BulForum.com

Za Radio Modem


JESUS

Recommended Posts

Vchera govoreh s edno priatelche i toi mi kaza che shte si slaga radio modem.Kaza che toi stuva 300$ obache s oshte edin chovek ot negovia block shte mu pomogne obache i toi shte ima vruzka.Kaza mi che vruzkata shte e super 300k/s napravo mi se stori nevuzmojno.Ako niakoi znae neshto poveche za toia radio modem da mi kaza.I bez prostotii ako ne znaete ne postvaite bezmisleno.Blagodaria :woot

Link to comment
Share on other sites

За радио модемите тази скорост не мисля, че би била някакъв особен проблем. 300к скорост обаче ще ти е до някакъв локален сайт, а не към интернет. Между другото за да ти даде някой информация трябва поне да споменеш коя фирма го предлага, защото не една или две имат такива услуги.

Link to comment
Share on other sites

Chuval sam za podobno neshto, no tam ofertata beshe ne 300k/s, a 8k/s.

ale to niama smisal ako svalaish s 8k/s to evrocom ikonomichnata ti pravi tolkova transfer na danni.Zashto togava shte davash 300$ za modem,a ne 170lv za modema na evrocom.shte popitam koia firma predlaga taia usluga i shte vi kaza malko po podrobno

Link to comment
Share on other sites

Vsi4ko zavisi ot dostav4ika ti na internet ina4e radio modemite imat golemi

vazmojnosti no pak 6te ti go kaja vsi4ko zavisi ot dostav4ika moje da ti pusne da

pravi6 i transver do 600k/s tova mislq 4e be6e max za radio modemite :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...