Jump to content
BulForum.com

CANON BJC 2100


Recommended Posts

Продавам принтер CANON BJC 2100. С пълна черна глава за 900 копия. Който иска може да си купи в последствие цветна. Принтера е трепач (познавачите знаят това). Главата се пълни за 10 до 20 лева в зависимост от мястото. и е за 900 копия!!!

 

ЦЕНА: 69 лева.

Link to comment
Share on other sites

То има ли още хора, които използват подобни принтери за черно-бял печат? :)

Ако ще ползваш черната глава по добре да си вземеш лазерен.

Link to comment
Share on other sites

То има ли още хора, които използват подобни принтери за черно-бял печат? :)

Ако ще ползваш черната глава по добре да си вземеш лазерен.

 

И какъв ще да е тоз лазер (и в какво състояние) за да струва толкова , пък и с пълен консуматив, възможност за цветна глава и възможност за СКЕНЕР глава? И понеже ЯВНО не си наясно с мастиленоструйните принтери като марки, модели и възможности - там съм написал, че е за "посветени". Това са едни от най-здравите, надеждни и качествени "плювалки" , със СУПЕР евтин консуматив!

 

Като не ти е интересно - не коментирай , ако обичаш !!!

Link to comment
Share on other sites

Имал съм един Canon 2000 и още един Canon 2100. След като си купих 2 лазерни принтери просто ги изхвърлих. Бавни са, прецакват се и принтират некачествено, но това е съвсем естествено като се има предвид колко са дърти. Имало възможност за цветна глава? - я кажи как печата тая цветна глава и дали изобщо разпознаваш кво си принтирал! Имало възможност за сканираща глава? - абе ти чуваш ли се кво приказваш. Хората си купуват цял скенер и пак не са доволни, а ти с някво двупотопно подобие на скенер ще изкараш такова качество че след това ще те е яд че изобщо си се занимавал с подобна "ултрамодерна техника". И изобщо кво си тръгнал да приказваш за "възможности" при положение, че трябва да ти е ясно тоя принтер нищо неможе! А и тези "възможности" струват толкова пари че по добре да си купиш истински скенер или доста по добър цветен принтер. Извинявай ама има ли по тъп модел на Canon в момента? Мисля че не, така че стига си си хвалил бракмата. Сигурно те мързи да идеш до казана за боклук или какво? Колкото за цената - има лазерни принтери 2ра употреба (защото твоя принтер и тои е такъв), които струват по 150лв и то с глава за 3000 или 6000 копия и с гаранция 3 или 6 мецеса. Да не говорим че Canon 2100 струва чисто нов 90лв, може и по-малко.

Link to comment
Share on other sites

Имал съм един Canon 2000 и още един Canon 2100. След като си купих 2 лазерни принтери просто ги изхвърлих. Бавни са, прецакват се и принтират некачествено, но това е съвсем естествено като се има предвид колко са дърти. Имало възможност за цветна глава? - я кажи как печата тая цветна глава и дали изобщо разпознаваш кво си принтирал! Имало възможност за сканираща глава? - абе ти чуваш ли се кво приказваш. Хората си купуват цял скенер и пак не са доволни, а ти с някво двупотопно подобие на скенер ще изкараш такова качество че след това ще те е яд че изобщо си се занимавал с подобна "ултрамодерна техника". И изобщо кво си тръгнал да приказваш за "възможности" при положение, че трябва да ти е ясно тоя принтер нищо неможе! А и тези "възможности" струват толкова пари че по добре да си купиш истински скенер или доста по добър цветен принтер. Извинявай ама има ли по тъп модел на Canon в момента? Мисля че не, така че стига си си хвалил бракмата. Сигурно те мързи да идеш до казана за боклук или какво? Колкото за цената - има лазерни принтери 2ра употреба (защото твоя принтер и тои е такъв), които струват по 150лв и то с глава за 3000 или 6000 копия и с гаранция 3 или 6 мецеса. Да не говорим че Canon 2100 струва чисто нов 90лв, може и по-малко.

 

Абе тук MОДЕРАТОР-и няма ли!

Аз си продавам принтера, а се постват САМО коментари, кое какво било !?!?!

Който не се интересува - няма проблем, НО нека не ми пълни темата с "компетентни" мнения !

 

И между другото, между 69 и 169 лева разликата е САМО някакви си 100 лева. Ако за теб са нищо, чувствай се поканен да ми ги подариш.

 

АМАН от разбирачи. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...