Jump to content
BulForum.com

Продавам лаптоп XP1800+


Recommended Posts

Лаптопът е Medion(TCM Edition), единственото, което открих за него в нета е това:, затова му изписвам параметрите:

 

Процесор AMD XP1800+ Mobile 35W

RAM 384МВ(256V128) РС133

Video - S3 Graphics 32MB Shared

HDD 40 GB

FDD

Combo CD-RW/DVD

Екран 14.1"

Портове: Paralel, Serial,15 pin VGA, 2xUSB, IEEE1394, PS2, IRda, Sound, Lan, 2xPCMCIA, Mic&Spk, DockStation, TouchPad+Scroll, зарядно, чисто нова батерия.

 

Лаптопите са чисто нови(внос от Германия), в кашон, даже и батериите не са им зареждани никога, фолиото на екрана си стои. На цвят са сребрист металик+черно.

 

Гаранция - 6 месеца.

Цена - 1299 лв.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Процедурно питане относно UP и ГОРЕ:

 

значи ако темата ми е станала на една седмица, но не е постигнала целта си, мога ли да направя нещо? Веднъж пуснах темата за втори път след месец и половина !!! и модераторите веднага ми направиха забележка. Какво излиза - не мога да пусна втори път същата тема, не мога след седмица или две да up-на, какво мога да направя?

 

Изводът е ясен - за да не съм в противоречие с новата политика - обявявам нова цена на комплекта 1349 ЛВ.

Link to comment
Share on other sites

коментар по цената евентуално?

 

Като гледаш как пада цената с 1 лев на седмица, изчакай докато стигне твоята цена :D

 

Moje li da se vzeme na lizing.

Seriozen kupuvach sum no parite mi idvat malko mnojko v broi.

Ako moje mi pishi PM za da se razberem.

 

За можене, може, ама тогава трябва и ДДС отгоре, и лихви - работя с ЦКБ, трябва и те да те одобрят...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...