Jump to content
BulForum.com

Купувам/разменям GSM нисък клас


Recommended Posts

Търси се нещо от рода на SE T100/105, не ме интересуват data cables/дискове, драйвери, книжки и т.н., но задължително да има Бг меню, защото ще го ползва човек, разбиращ само Български. Да работи нормално.

Давам макс. 40 лв в зависимост от състоянието, модела и батерията.

 

Възможна е и размяна с Nokia 3310, запазена, работи нормално, с почти нова батерия, която държи около 8 дена, без Бг меню, със евентуално заплащане в зависимост от условията.

Link to comment
Share on other sites

Да, но не съм чак толкова изостанал че да махна gsm с батерия, държаща 8 дни, за такъв с батерия за 2 дена. ;)

Търся нещо като T100/105, айде да сме точни, ако може точно един от тях.

Link to comment
Share on other sites

Търси се нещо от рода на SE T100/105, не ме интересуват data cables/дискове, драйвери, книжки и т.н., но задължително да има Бг меню, защото ще го ползва човек, разбиращ само Български. Да работи нормално.

Давам макс. 40 лв в зависимост от състоянието, модела и батерията.

 

Възможна е и размяна с Nokia 3310, запазена, работи нормално, с почти нова батерия, която държи около 8 дена, без Бг меню, със евентуално заплащане в зависимост от условията.

 

 

zapla6tane ot tvoq strana li? :P

Link to comment
Share on other sites

zapla6tane ot tvoq strana li?  :P

Ами ти ми предложи някой смачкан и счупен т100 с батерия, издържаща 1-2 дена, та се сети кой ще доплаща. Става въпрос за баща ми, Нокиата перфектно му върши работа, както казах батерията е почти нова, само много трудно се оправя с английския и понякога набира без дори да се усети какво прави :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...