Jump to content
BulForum.com

Imate li poznati v Komputarni filrmi?


JOKe

Recommended Posts

Iskam da pitam nqakoi ima li poznati v kompiutarni firmi v plodvid deto shte mu pozvolqt da vidi nqakav procesor predi da go kupi a imenno da vidi dali e Palomino, Class A , Class B .. ili kak se vodiha tochno neznam ? mnoo mi triia ... shtoto iskam da si zimam procesor ama neiskam da se padne nqakav Palomino a nqaam takia poznati det da me pusnat da si izbera procesora

10x predvaritelno koito se otzove

Link to comment
Share on other sites

Iskam da pitam nqakoi ima li poznati v kompiutarni firmi v plodvid deto shte mu pozvolqt da vidi nqakav procesor predi da go kupi a imenno da vidi dali e Palomino, Class A , Class B .. ili kak se vodiha tochno neznam ? mnoo mi triia ... shtoto iskam da si zimam procesor ama neiskam da se padne nqakav Palomino a nqaam takia poznati det da me pusnat da si izbera procesora

10x predvaritelno koito se otzove

Wuw Noel-a shte ti dadat da si izberesh. Ne sa mi poznati ama sam zabeliazal che sa pichowe, wupreki che poniakoga cenite im sa po-wisoki s 3-5$.

Sushto taka w D&E sum wijdal che nalichnite processori sedat na shtanda pod edno stuklo - mojesh da si gi gledash i ako poiskash ot po-blizo zashto da ne ti dadat....

Link to comment
Share on other sites

Iskam da pitam nqakoi ima li poznati v kompiutarni firmi v plodvid deto shte mu pozvolqt da vidi nqakav procesor predi da go kupi a imenno da vidi dali e Palomino, Class A , Class B .. ili kak se vodiha tochno neznam ? mnoo mi triia ... shtoto iskam da si zimam procesor ama neiskam da se padne nqakav Palomino a nqaam takia poznati det da me pusnat da si izbera procesora

10x predvaritelno koito se otzove

Wuw Noel-a shte ti dadat da si izberesh. Ne sa mi poznati ama sam zabeliazal che sa pichowe, wupreki che poniakoga cenite im sa po-wisoki s 3-5$.

Sushto taka w D&E sum wijdal che nalichnite processori sedat na shtanda pod edno stuklo - mojesh da si gi gledash i ako poiskash ot po-blizo zashto da ne ti dadat....

D&E sa super zle i zabludeni 1vo mi obqasnqavaha che na edin Switch imalo Colusion .. as im vikah che e HUB te ne ta ne i 2ro kato izgoria edin hub tiriiashe da minat 2 sedmici za da mi dadat nov hem im kazah che nqaa da go opraat i tva daje i na tiah im beshe iasno :) dr. firma neznam kade se namira ama 2-3 dolara pri mene sa reshitelni cepq stinkata na 2 sha imam MAX 110$ a upgrade izliza min 150 i...

Link to comment
Share on other sites

Vij sega...shto ne si poru4ash T-bred seria B...samo takiva modeli se proizvejdat v momenta ot AMD, taka 4e si v pravoto si da iskash nai-novoto i tova, koeto vsashnost se prodava. Teb ne te zasqga dali te sa si prodali ili ne starite broiki. Otivash i si kazvash iskam seria B...imate li? Da ili Ne?...ako ti kajat da..kopuvash ot tqh...ina4e ot drugi. Ako te izlujat tova se otkriva lesno i hardwareno, taka 4e shte mojesh da si tursish pravata.

Pone az taka vijdam neshtata. Ina4e ako trugna da si kopuvam CPU opredeleno nikoi nqma da moje da me spre da vidq dali e tova, za koeto sam platil. To4no den iz4akah predi umelo da razlepq garancionnite si lepenki...proverq vsi4ko dali e tova, koeto trqbva da e, i posle si zalepih pak lepenkite i si4ko e 6.

Link to comment
Share on other sites

Iskam da pitam nqakoi ima li poznati v kompiutarni firmi v plodvid deto shte mu pozvolqt da vidi nqakav procesor predi da go kupi a imenno da vidi dali e Palomino, Class A , Class B .. ili kak se vodiha tochno neznam ? mnoo mi triia ... shtoto iskam da si zimam procesor ama neiskam da se padne nqakav Palomino a nqaam takia poznati det da me pusnat da si izbera procesora

10x predvaritelno koito se otzove

I zashto nepremenno se si orientiral kam procesor na AMD.

Ne che si praia reklama ,ama kato vi triabvat komponenti,kazvaite

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...