Jump to content
BulForum.com

Port 4662?


Guest InTeRgAlAcTiC

Recommended Posts

Колкото и да е могъщ, cache.evrocom.net не е толкова вездесъщ :woot и не трябва да го обвинявате за всичко - той обработва само заявките на порт 80 ;)

Link to comment
Share on other sites

Ne e fatalen problem

Moge6 da si darpas6 na volq i ot teb da teglqt.

Gubi6 samo vrazkite s drugi Low ID clients kato tebe

 

A problema si e po traceto do tvoeto PC - firewall,gateway EK i t.n

Link to comment
Share on other sites

Вече е казано как става. Правите си сървър на машината, която е вързана към нета директно. Връзвате го като child server към по-голям, а вие към него. Имате High ID.

Link to comment
Share on other sites

HUBUU , AMA neka nqkoi da mi obqsni kak to4no da napraa server i da do conectna kum po golqm ili da dade link kadeto ve4e e bilo obqsneno ... 10x predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

Kato iskam da se connect-na s edonkey, mi dava slednoto:

ERROR: Your port 4662 is not reachable. You have a LOWID, look http://www.edonkey2000.com/documentation/lowid.html ! Please correct your network config

 

Nqkoy znae li kvo e tva i kak da go opravq

 

ne e probblema v evrokom ( za 1i put da ne e tam problema)

otvori si porta ako minawash prez router/linux, i nqma da imash problem, naj lesno e s iptables, pri men bachka kato ludo

daje magareto mi e na savsem razlichen port !

 

Linux Rulez, Windows SUXX, naj vehce William GATEZZZ III

Link to comment
Share on other sites

Guest InTeRgAlAcTiC

Да, минавам през Router. Той ли затваря порта? И как да го отворя?

Link to comment
Share on other sites

Да, минавам през Router. Той ли затваря порта? И как да го отворя?

Abe mama mu stara az nali ti pisah na PM kak se oprawia towa, ne go li poluchi ? Oshte kato postna za purwi put ti otgoworih !

Triabwa da si nastroish routera da ti prawi port forwarding na tcp port 4662 i na udp 4672. Spored men ne e losha ideia da nastroish Donkey/Mule-to da polzwa ne tezi portowe deto sa po default ami niakwi drugi i togawa tezi drugite da forwardnesh. Sushtoto praish za drugite PC-ta deto sa zad routera ama s razlichni ports (ako iskash i te da mogat da polzwat eDonkey).

 

edit: udp porta e nujen samo za eMule.

Link to comment
Share on other sites

Guest InTeRgAlAcTiC

Ako mi kaje6 ot kude se pravi tova...

Zna4i router-a mi se nastroyva prez web.

i ima mnooogo nastroyki ot koito ne znam kvo da izbera

 

BTW, PM ne ba4kat v toq forum, may (kakto i drugi neshta). Tov t'va invision e bahti bugaviq forum.

Link to comment
Share on other sites

Ako mi kaje6 ot kude se pravi tova...

Zna4i router-a mi se nastroyva prez web.

i ima mnooogo nastroyki ot koito ne znam kvo da izbera

Ami az kato neznam kwi nastroiki ima i kuw ti e routera kak da ti pomogna. To ne che ako znaeh shtiah da moga da ti pomogna de :) Poznaniata mi w tazi oblast sa oskudni. Triabwa da pitash "kardiohirurzite" ot topik-a "Ненужен upload" :D

Pishi kakuw e modela i moje niakoi deto se e zanimawal s takuf da ti pomogne.

Inache tuk : http://www.edonkey2000.com/documentation/linksys.html ima example za Linksys router. Wij dali niamsh i ti Forwarding menu w Advanced nastroikite kakto e pri toia Linksys.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...