Jump to content
BulForum.com

Win XP help


Recommended Posts

Eto go i problema:

 

Pri WinXP pc-to mi se restartira kogato si poiska bez nikakva vidima pri4ina. Slu4valo mi se e dori po 5-6 puti na den, a sled restart monitorut mi ne vinagi se vklu4va ot purviq put. Po4ti 100% sum siguren, 4e problemut e hardware-en za6toto sega sum s Win2000 i nqmam problemi, no trqbva da mina na XP zatova ako nqkoi moje neka pomogne

 

10x

Link to comment
Share on other sites

Moje da ima neshto sas zaxranvaneto vraskata da prekasva za malko i da ti se restartira ili kabelite da ne sa postaveni kakto trqbva otivash vav firmata otkadeto si go zel oesnqvash im i te shte te opravqt tva e si4ko! :evil

Link to comment
Share on other sites

И на мен по едно време ставаше така с рестарта и разбрах че не е от хардуер а от самия уиндоус и като си дръпнах друга версия на XP не го прави вече... пък с 2000 никакви проблеми :)

Link to comment
Share on other sites

Eto go i problema:

 

Pri WinXP pc-to mi se restartira kogato si poiska bez nikakva vidima pri4ina. Slu4valo mi se e dori po 5-6 puti na den, a sled restart monitorut mi ne vinagi se vklu4va ot purviq put. Po4ti 100% sum siguren, 4e problemut e hardware-en za6toto sega sum s Win2000 i nqmam problemi, no trqbva da mina na XP zatova ako nqkoi moje neka pomogne

 

10x

Имаш ли тунер?

Link to comment
Share on other sites

Vazmozno e da e ot vsichko. Ima niakolko nachina da razberesh kade e problema.

1. Razkachash VSICHIO. Ostavash samo CPU, RAM (no samo edno ram-che ako imash poveche)i HDD. NISHTO drugo. Ako taka varvi pochvash da kachvash edino podir drugo vsichko ostanalo.

2. Smeni driverite na Video, LAN, Sound i t.n. Problema moze da e tam.

3. Vzemi drugo kopie na Win XP.

4. Viz da ne bi da pregriava CPU-to.

5. Pochisti go i viz dali niakoi kabel ne pravi mizerii. (t'va e malko veroiatno).

 

Ima oste kup drugi neshta, mnogo zavisi.

Link to comment
Share on other sites

Kvo obshto ima tunner-a we Dreamer kaji? :evil

naprimer vklu4i TV programa , sledtva opitai da igraesh Contrata, vednaga mi izliza BSOD; Splitter.sys shits!! :angry: super gadno kvi li ne driveri sum opitval.. ama uvi...

 

btw, vinetu, za da spresh avtomati4nia restart na Xp'to i da vidish kakva e to4no greshkata (koi file...etc): System Properties>Advanced>Start and recovery:Settings Button > Uncheck automatically restart...

Link to comment
Share on other sites

Eto go i problema:

 

Pri WinXP pc-to mi se restartira kogato si poiska bez nikakva vidima pri4ina. Slu4valo mi se e dori po 5-6 puti na den, a sled restart monitorut mi ne vinagi se vklu4va ot purviq put. Po4ti 100% sum siguren, 4e problemut e hardware-en za6toto sega sum s Win2000 i nqmam problemi, no trqbva da mina na XP zatova ako nqkoi moje neka pomogne

 

10x

Svali si kapaka na kutiqta i vklu4i edin ventilator primerno koito puskate iz vas v staite sloji go do

otvoreniq kapak i go izreji na nai barzoto koeto moje da duha. :woot

Link to comment
Share on other sites

Samo ne razbrah kak taka si siguren 4e problema ti e hardwaren sled kato pod Win2000 kazva6 4e problem nqma. Nai-veroqtno versiqta na Xp-to koqto si polzval e nqkakva skapana. Ne moga da se setq sega dali pri nqkakvi nastroiki v biosa moje da se restartira pc-to. Btw ako pregrqva CPU-to kompa se izkliu4va, a ne se restartira i tova stava samo pri polojenie 4e e nastroeno ot biosa da go pravi. Ina4e ako ne e nastroeno 6te zabie beznadejdno i 6te trqbva da si go resetne6 ry4no ot kop4enceto za finata nastroika :D No spored mene nai veroqtno problema ti e vyv versiqta na Xp-to :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...