Jump to content
BulForum.com

Vupros kum Adminesratorite


HitMan

Recommended Posts

Maliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ko ne ti e iasno be pi4?

Vuprosa mi e kum administratorite,ami nqmam ve4e tam na Edit avatar Settings browse nemoga da si izbera pic ot moito PC da si q sloja sushto i na Edit Signature nemoga da si sloja pic na fona det pisha!!!Pak vi molq upravete go tva PLS

Link to comment
Share on other sites

To po princip mai nemozesh da si kacish avatar ot tvoeto PC direkno vav foruma.

Dalaverata e slednata:

Kachvash avatara rto tuk i vav poleto, kadeto tarsish BROWS si pisesh adresa kam avatara i imeto na samata kartinka (a ma mnogo tochno!) i si gotov.

Link to comment
Share on other sites

To po princip mai nemozesh da si kacish avatar ot tvoeto PC direkno vav foruma.

Dalaverata e slednata:

Kachvash avatara rto tuk i vav poleto, kadeto tarsish BROWS si pisesh adresa kam avatara i imeto na samata kartinka (a ma mnogo tochno!) i si gotov.

Ami na men vuobshte ne mi pokazva Browse,tva samo administratorite mogat da go upravat,molq gi da go upravat!!!

Link to comment
Share on other sites

ne stavashe vypros za upload na avatar, a za otsega

"Your image avatars"

The following file types are allowed:

.gif .jpeg .jpg .swf .png

 

Niamashe go vchera.

 

A taka ili inache horata polzvat miastoto na warez.ru da si dyrjat avatarite, kaji fon_tomov, zashto spored teb e zabraneno da se kachvat avatari tochno v direktoriata upload na foruma, prednaznachena za tova?

Link to comment
Share on other sites

Moze bi zaradi sigurnostta, neznam. Ili pak za da ne se sabirat mnogo izlishni avatari. Predstavi si ako ima 10 000 usera i vseki kachi po 5-6 avatara kakvo stava.

Vav niakoi forumi imash pravo da si kacish avatar samo pri opredeleni uslovia (nai-chesto broi postove), pri drugi nemoze.......... Zavisi.

Link to comment
Share on other sites

Predstaviam si ako imat 10 000 usera evrocom, kolko pari shte imat i kolko shte gi boli onaia rabota kolko miasto shte se sybira ot 10 000 avatara :)))))))

 

i kazvam 10 000, a ne 10 000 x5, shtoto si ima opcia vyv foruma, potrebitelite v dadena grupa kolko miasto imat za upload i kolko e max. razmera v kb za avatar.

Link to comment
Share on other sites

sega oshte poveche shte stanat s taia promocia.Az sum na 39lv abonamet s dds.i mi svalia ot wareza s 7/8ks.kachvami s 3,5 malko bavno ama kakvo da se pravi.Obache nito telefon,nito opredeleni MG za svaliane.Az kato na mesec si svalia 7 filma to mi izbiva gore dolu,vmesto da si gi kupuvam ot niakoia zala :woot

Link to comment
Share on other sites

Az pak si predstavqm kak xorata sha si uploadvat avatara na nqkoe FTP i sha si slagat za avatar html-to a nqma da go ka4vat! :evil

 

P.S. Mejdu drugoto predi malko si uploadnax nov avatar, no nishto ne stana ne se promeni ostana si staria help pls!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Imam edin mnogo vajen vapros...Neska si rovi4kah vav net4eto i skivah edin mnogo qk forum za WACRAFT i gledam pi4ovete tam si imat super to4ni dvijesti se avatari...prosto perfectni...i az si vikam dai da si sviq edin...save-nah si go...davam si posle upgrade avatar....4akam.....4akam.....i mi sa izpisva: "The error returned was:

 

You are not allowed to upload that type of file as an avatar or personal photo " i az sq kvo da prava???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...