Jump to content
BulForum.com

buy gsm


Recommended Posts

sony-ericsson t230 за около 130лв. :punk

 

Има ли си всичко GSM-a(пълен комплект ли е)?Откога го имаш?Нов ли си го купувал и ли е 2ра ръка?Има ли меню на БГ? Работи ли с 2та оператора (M-tel / Globul). Батерията колко време издържа? Някакви забележки?

 

цената подлежи ли на коментар?

Link to comment
Share on other sites

aide de nikoi li ne iska da se razdeli s telefon4eto si koeto mu e omraznalo

M55 със кабел за данни. Нямам намерение да се разделям с телефона, освен ако не предложиш добра цена.

Има много игри, мелодии и картинки, диктофона стига да се запишат една две песни. Най-важното паметта му 1,87Мб е динамична и има възможност да се увеличи до 3,5 3,6 Мб.

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy

SONY Z 7 na nqkoi mesta se vodi sony ericson z 7 :) telefonat ne e cveten oba4e ne e v proizvodstvo ot mnogo vreme super malak e mnogo qk dizain i prosto e super super qk diktofon telefonat po4ti nikoi go nqma mnogo malko hora imat takiav i ne se sre6ta koeto mu e ednoto predimstvo dokato SIMENS ili NOKIA go ima vseki vtori 4ovek v saita na mtel ima pic. i godina ekstri info za nego kaji kvi prari moze6 da mi dade6 za nego ! :) prodavam go po to4no ne go prodavam za6toto nqma pri4ina a prosto iskam da vida kolko moga da mu zema i ako ofertata e dobra moje i da go prodam!

Link to comment
Share on other sites

SONY Z 7 na nqkoi mesta se vodi sony ericson z 7  :)  telefonat ne e cveten oba4e ne e v proizvodstvo ot mnogo vreme super malak e mnogo qk dizain i prosto e super super qk diktofon telefonat po4ti nikoi go nqma mnogo malko hora imat takiav i ne se sre6ta koeto mu e ednoto predimstvo dokato SIMENS ili NOKIA go ima vseki vtori 4ovek v saita na mtel ima pic. i godina ekstri info za nego kaji kvi prari moze6 da mi dade6 za nego !  :)  prodavam go po to4no ne go prodavam za6toto nqma pri4ina a prosto iskam da vida kolko moga da mu zema i ako ofertata e dobra moje i da go prodam!

 

 

Hahaa za toia telefon davam max. 10 leva

 

Nikade go niama li ? hahhaha bahti reklamata !

Pomisli si za ofertata

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...