Jump to content
BulForum.com

The Matrix Reloaded


Kakvo e mnenieto vi za The Matrix Reloaded  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

MATRIX RELOADED E SAMO BOI OCHAKVA SE MATRIX REVOLUTIONS DA E FILOSOFIQ

На тая философия ако викаш бой,начи представям си кво ще е революция :lol:

Link to comment
Share on other sites

...JESUS Matrix Reloaded e varhat...ima izre4eniq det nqmat zmisal samo zashtoto ti ne si go otkril....ina4e ot kam strana na efektite beshe varhat..verno beshe naistina powe4ko ekshan ot kolkoto neshto dr no stavashe ...pone ne se izlojiha sas vtorata 4ast:)))

Link to comment
Share on other sites

kakto rezisiora na matricata kaza che tolkova mnogo sa dignali letvata che veche letva niama.Mnogo e prav niama drugade takiva efecti i bitki.Hora vie kakvo ochakvate ot toia film da se razplacheteli.Prosto ot toia film tovase ochakvashe.

Link to comment
Share on other sites

kakto rezisiora na matricata kaza che tolkova mnogo sa dignali letvata che veche letva niama.Mnogo e prav niama drugade takiva efecti i bitki.Hora vie kakvo ochakvate ot toia film da se razplacheteli.Prosto ot toia film tovase ochakvashe.

The Matrix Reloaded e Vurhut ako go gledate na KINO razbira se!!! :woot

Link to comment
Share on other sites

Аз го гледах на кино, но освен хемороиди нищо друго не получих от този филм.

Mnogo sam saglasen s teb curidge! Filma e samo efekti i iak soundtrack, no6to pove4e! Podoben e na Triple X! I toi be6e s iaki kaskadi i iak soundtrack i tap kato cialo! Tai 4e JESUS ne samo curidgemisli 4e filma e tap! Mnogo hora sa negovoto mnenie i az sam ot tih! "Matrix Reloaded" is sux! :sick

Vij "The Matrix" e film koito spored men ve4e e legenda! Tova napravo ne e film, a "religia"! Naistina e jestok! :punk

Link to comment
Share on other sites

edinstvenata pri4ina nqkoi hora da ne udobrqt filma (vkli4aq i men) e zaradi maloumnoto izrqzvane na kraq na filma . Tova "To be continued ..." ne samo me iznervi no mi ideshe da skusam 4arshafa na golqmiq salon v Flamingo (koeto shteshe da e greshka razbira se) :P

Za svedenie "Reloaded" i "Revolution" sa 1 golqm film razdelen na 2 4asti ... a pri4inata da e na 2 4asti razbira se e 4isto finansova ... Kak mislite kolko pari spored vas shte suberat ot Warner Bros. ako pusnat vmesto 2 filma 3 .. hem shte e trilogiq hem pe4albite shte sa glavolomni ... i btw za 1-vata sedmica reloaded bie sqkvi box office rekordi taka 4e sami si pravete smetka kak sha e Noemvri ;P =}}}} Have Phun (btw vote-nah 4e filma stava za gledane , koeto si e istinata) ne e tolkoz SUX no e strashno dale4e i ot ROX ... ROX shte e zimata kogato sha izliame ot salonite leteiki a moje bi i nqkak drugo q4e ;-) aeheahaeheaheaheaheaheah :P

Link to comment
Share on other sites

Filma e edin put. Nqma drug...

 

Filma naistina e mnogo hubav. Spored men horata, koito ne sa go haresali prosto ne sa go razbrali. Filma e pulen s poslaniq i mnogo filosofiq, daje i az se oburkah v edin moment. Ama skoro pak shte go gledam.

 

Btw, STaR_KiLLeR, na kraq na filma ne pisheshe "to be continue", a "to be concluded". I kvo iskash da kajesh, che filma ne ti e haresal samo zaradi nadpisa li?!?!? Hahahahahahahahahah, ebati... A po-hubavo li shteshe da ti e ako beshe stoql v salona, za da gledash 6 chasa film? A? Hahaha... ne, ne moga. "Have Phun"! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Spored men horata, koito ne sa go haresali prosto ne sa go razbrali. Filma e pulen s poslaniq i mnogo filosofiq, daje i az se oburkah v edin moment.

imenno za tva stava vupros. Dialozite sa napulno bezsmisleni. Nqmat nikakuv smisul. Ne mi govorete gluposti, 4e bili filosofski i ne znam si kvo pulna boza sa. A ako trqbva da si govorim za nedostatucite to te sa mnogo ama mnogo vklu4itelno i nqkoi efekti, koito sa izpolzvani ne na mqsto i ne vijdam kakvo celqt s tova. Az ne se pi6a izob6to poznava4 na filmi, no ne namerih ni6to, za koeto da se hvana i da kaja, 4e filma mi e haresal pone malko - prosto nqma takova ne6to. Vij The Matrix go bogotvorq toq film. Tam si ima6e idei, scenarii, a sq kvo uj filosofski film, a Neo i Triniti se nagrabvat pri purva vuzmojnost :D Ama aide nqma da vi natqkvam mnenieto si pove4e. 6te go gledam o6te 1-2 puti puk dano mi haresa ne6to

 

btw nqkoi moje li da mi kaje 6to ima6e tolkoz MNOGO (da ne kaja, 4e drugi nqma6e) negri v toq podsemen svqt

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...