Jump to content
BulForum.com

Продавам B-conect с доста ДОБЪР номер.


Recommended Posts

Продавам b-conect на 1 месец с номер:

08 99 08 08 8Х

Последната е различна от 8.

Не я казвам от лични съображения.

Картата е от Промоция на Глобул- струва 15лева(10лева за разговори+1лев бонус още 11месеца)

В момента има 7 лева в нея.Активна е до 26.08.2005

Предложения ТУК.

Цената би трябвало да е от 12лева нагоре,като се има в предвид,че е закупена за 15.Минус 3лева изговорени= 12.

Разпространена е на 4-5 души така че няма да безпокоят евентуалния собственик!

Link to comment
Share on other sites

nomera e hubav naistina ama togava 6to q prodava6 ne moga da razbera.. ili moje bi 6toto si na mtel sega i ne6te6 globul  :punk

Kakwi pari i iskash, iskam da q kupq.

Link to comment
Share on other sites

Ти даваш ама аз не давам.Купи си от другаде!

Мислиш ли,че бих ти дал тази с такъв номер и да ходя да се набутвам за друга с незнам какъв си номер.С десет лева един ваучер не можеш да си купиш!

За сериозни:в момента води marsa s 20лева.

Link to comment
Share on other sites

Deto ste se nabutvash za nova sto ne si darjish tazi s hubavia nomer, a iskash da ia prodavash ? a? Kolko mislish che ste mu vzemesh na tozi HUBAV nomer ?:) hahahah! mnogo niakioi mu puka za nomera! Telefonite otdavna si imat ukazatel Az iskam da si kupia karta a ne nomer! Triabvalo e da postnesh obiavata "PRODAVAM NOMER" a ne prodavam karta!..... aaaa !

Link to comment
Share on other sites

Deto ste se nabutvash za nova sto ne si darjish tazi s hubavia nomer, a iskash da ia prodavash ? a? Kolko mislish che ste mu vzemesh na tozi HUBAV nomer ?:) hahahah! mnogo niakioi mu puka za nomera! Telefonite otdavna si imat ukazatel Az iskam da si kupia karta a ne nomer! Triabvalo e da postnesh obiavata "PRODAVAM NOMER" a ne prodavam karta!..... aaaa !

Марко, не се заяждай с човека. Като не ти се дават повече от 10 лв. просто се откажи и остави пичът да си продава картата. А относно номера - той си е писал още в заглавието, че е с хубав номер и си става ясно. А за номерата по принцип - да.... има си указатели, но май не си много наясно, че за златни, сребърни и др. подобни номера се дават доста стабилни суми от хора, които въртят бизнес и за които е много важно номерът им да е лесно запомнящ се....така че - по-леко с "hahahah!" и изводите. Това, че за теб няма значение, не се отнася за всички останали. Peace! :)

П.П. Сега да не ми се обидиш, че съм те нарекал "Марко" - казах го с най-добри чувства, щот' ми харесва аватара ти. :D

Link to comment
Share on other sites

Аз няма да му кажа по същия начин ,но то се ПОДРАЗБИРА.

С извинение на всички!

Марко ли си Мишо ли си,какъв си НЕ ЗНАМ.

КОМУ К... търсиш тука?

Ами то си има хиляди офиси от които можеш да си купиш колкото искаш и каквито искаш.Или не ти достигат 5 лева за нова.Ако ти е такъв проблема свирни да ти пратя.Иначе мога да ти дам 2карти(работещи),но без мъни в тях.

Но като не можеш да си ги заредиш ВСЕ тая.

Писнало ми е от РАЗБИРАЧИ.

И така М... ,(не знам как да те нареча).Аз не разбирам много,но ми намери 5-10 с подобен номер и ти ги плащам по 10кинта всяка и 10лева за теб(пак на всяка).Да си на ДАЛАВЕРА!

Писна ми от селски ТАРИКАТИ и "РАЗБИРАЧИ"!!!

Отнво се ИЗВИНЯВАМ на ВСИЧКИ,но такива ЛУМПЕНИ които не са прочели и правилника на ФОРУМА нямат място никъде.

Ако сметнат за нужно МОДЕРАТОРИТЕ могат да изтрият поста!

Но .........тези са на всяка манджа МЕРУДИЯ.

Може и лев да нямат за баничка,но трябва да се правят на интересни.

Така ако правите рейтинг........по добре е в махалата пред децата!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...