Jump to content
BulForum.com

Продавам Джойстик


Recommended Posts

Подариха ми го наскоро ама мене не ми требва.Седи си там на шкафчето и събира прах ако някой се интересува ще сложа и снимки, иначе е нов модел,голям, стабилен с 5-6 копчета.За цената-ами кво дави кажа, кажете колко сте съгласни да дадете и ще се споразумеем.15 - 20лв. ок?

Link to comment
Share on other sites

Аз също съм заинтересован.Прати ми снимка на yorkie@abv.bg и, ако ми хареса ти броя 20лв.

Link to comment
Share on other sites

Ето ви и няколко снимки Модела е Maxxtro JSK 120(ако ви говори нещо изобщо).Не е на USB порт, но всеки компютър има такъв.ако някой се навие да го купи да ми прати ПМ или най-добре да ми пише на: christo_x@abv.bg

Почти не е играно с него, така че не се притеснявайте за неизправности ;)

Link to comment
Share on other sites

и как ще ги видиш като не съм ги сложил както трябва.Я някой да ме светне по въпроса набързо :confused

 

EDIT:10х пич, но и сам се справих.Все пак човек се учи от грешките си.Вижсега дали става

Link to comment
Share on other sites

po pricip kakvi igri se igraqt nai dobre s nego ??? predpolagam che nqma da stane na neshto ot tozi rod : Nedd For Speed Undergound ili neshto takova >?<  :blink:

 

Ъпсурт да стане за NFSU. Ти болен ли си да играш рейсър от този тип с джойстик :confused Тoва се играе само с волан и педали.

 

Иначе с джойстик се играе най добре Flight Simulators.

Link to comment
Share on other sites

Най-после!!!Пиши ми на vincenzo_bg@yahoo.com или най-добре ми се обади на 0889906636, да се разберем къде и кога да се срещнем.Нещо интернета ми хич го няма напоследък, затова сигурно не си получил съобщението ми(щото не отговаряш).Обади ми се по тел или прати смс :)

 

Аз съм Христо

ПП:Сори че поствам тука ама нещо не става работата с ПМ

Link to comment
Share on other sites

Продава се и втори такъв Joystick - същия. Цена: 20лв. Малко използван и запазен. (Някога струваше 34 USD)

 

 

Чавдар

 

PS: Надявам се Vincenzo няма да се сърди за този пост, защото разбирам, че той вече е продал своя Joystick.

Link to comment
Share on other sites

Ми не съм го продал още бе.Тоя aaa се оказа много несериозен :angry:

 

ПП:А тва колко е струвал преди 2 години, хич да не те грее ценита падат главоломно пък и все пак е втора ръка

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...