Jump to content
BulForum.com

NBA Live 2005


Botev1912

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply
Аве имам един проблем при инсталацията на играта.Бърнвам двата .бин-а с Неро и пускам първия диск да са инсталира,обаче на 17% инсталацията забива.Сигурен съм че проблема не е в СД-тата.Кажете има ли някво решение или трябва да я пускам през даемон тулс,щот от там работи без проблем

 

Защо си хабиш ЦД-та? Ползвай виртуално ЦД и хем ще спестиш дискове, хем ще избегниш проблеми при инстал.

Link to comment
Share on other sites

az parvo mountvam instalvam kato otvorq bin/iso s ultraiso i kato q istalna ve4e q burnvam na cd.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Awe hora svalih si igrata tragna vsi4ko e 6 s izklju4enie na poda,

kakvoto i da pusna da igraja poda ili ( zemjata ) mi e v 4eren fon

prosto ujas. Ina4e igrata e ynikalna. Njakoi moje li da mi kaje ot kvo moje da e.

10x

Link to comment
Share on other sites

Awe hora svalih si igrata tragna vsi4ko e 6 s izklju4enie na poda,

kakvoto i da pusna da igraja poda ili ( zemjata ) mi e v 4eren fon

prosto ujas. Ina4e igrata e ynikalna. Njakoi moje li da mi kaje ot kvo moje da e.

10x

 

S naj-novite draiveri li si? Kvo ti e videoto?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hora kajete zashto vseki pat za da igraq trqbva da si disable f-prota shoto ina4e smqta cracka za virus. Kajete kak se maha toq problem. Zna4i sled instalaciqta napravih disable na f-prota i slojih cracka. I igrah, no sq kato iskam da q pusna mi vika 4e e virus i trqbva pak s disable za da q pusna.

10x predvaritelno!

Link to comment
Share on other sites

Вижте какво организира приятеля ми golqmhaker тук

Ако се чудите, защо не поства той самия, ами, защото е на mod.mode.

Koйто иска да играе се регне и запише като поства.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Момчета,как да си запаметя контролите?Направих си уж нова клавиетура,сейвнах а като почне мач пак съм с default контроли....Някаква цака ли има..какво?Много се нервя :)

Дано някой да помогне :P

 

P.S.Весела Коледа :)

Link to comment
Share on other sites

Играта си е доста добра.Има напредък в сравнение с останалите от миналите години

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

neka pyk da e losha... Slam Dunk Contest-a e ubiec osobeno ako imash joypad s dwa analogowi... diwotiq!!! ako nqmash... nqmash shans obshto wzeto na freestyle challenge...

ama az IMAM MUAHAHAHAHAH :D

Link to comment
Share on other sites

Има ли начин по време на мач да правиш каквито си искаш забивки,или просто натискаш копчето и каквото стане?

Link to comment
Share on other sites

Има ли начин по време на мач да правиш каквито си искаш забивки,или просто натискаш копчето и каквото стане?

Май пак можеш да си ги сменяш, ама не всички които са на конкурса :( за съжаление

Link to comment
Share on other sites

Има ли начин по време на мач да правиш каквито си искаш забивки,или просто натискаш копчето и каквото стане?

 

Не може... по принцип има едно копче за off ball ама то бачка само на taining... или поне аз не съм успял да направя off ball по време на игра... но забивките без off ball не зависят от нищо.., просто си натискасх и квото играта си реши.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Айде кажете как да правя алей-оп. искам на dunk(нещо си) да хвърла топката в таблото и тогава да забия(но в таблото което показва точките в мача:)).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...