Jump to content
BulForum.com

NBA Live 2005


Botev1912

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply
Ami

Pentium 4 1.7Ghz

192RAM

Video: GeForce 2 64MB

Windows XP Professional

 

Mi osnovno e tva

Имаш ли DirectX 9c. Ако не сложи го, сложи и най-новите драйвъри за видеото. А може и да е от малко рам

 

OPERATING SYSTEM

- Windows 98, Windows 98 SE, Windows ME, Windows 2000 or Windows XP

(Windows 95 and Windows NT are not supported)

 

CPU

- 700 MHz Intel Pentium III or higher

 

MEMORY

- 128 MB RAM (256 MB of RAM for Windows 2k/XP)

HARD DRIVE SPACE

- 1800 MB free hard drive space

(additional space required for DirectX 9.0b installation, Internet

Explorer 6.0 SP1 installation and Windows swap-file)

 

GRAPHICS

- 32 MB DirectX 9.0b Compatible Video card

(see supported video cards in section 1.c)

 

CD-ROM

- 16x CD-ROM/DVD-ROM drive using 32-bit CD-ROM driver

 

AUDIO

- Sound card with DirectSound support and DirectX 9.0b compatible driver

 

INTERNET

- Microsoft Internet Explorer 6.0 SP1

 

DIRECTX

- DirectX 9.0b

 

INPUT DEVICES

- Keyboard

- Mouse

 

С къв уиндоус си

Link to comment
Share on other sites

ako pitash men sled kato Michael Jordan go nqma ne go i tarsi cd-key-a :(

I kak da go ima Michael Jordan kato se otkaza oshte minalia sezon? pri tova po edin mnogo lo6 za nego nachin. Poslednia mu dvuboi beshe sreshtu L.A. Lakers i togava Kobe Bryant totalno go nadigra. I treniora go izkara da ne stava povche rezil do kraq na macha...

Link to comment
Share on other sites

I kak da go ima Michael Jordan kato se otkaza oshte minalia sezon?  pri tova po edin mnogo lo6 za nego nachin. Poslednia mu dvuboi beshe sreshtu L.A. Lakers i togava Kobe Bryant totalno go nadigra. I treniora go izkara da ne stava povche rezil do kraq na macha...

eh kakto go imashe i vuv vsi4ki ostanali v all star 90's.. ne si li gi igral ?

Link to comment
Share on other sites

Хора! Някой може ли да качи отделно крака, защото като се опитам с ония в дира ми вика, че е вирус.

10x предварително!

Link to comment
Share on other sites

I na mene mi se poqvi sa6tata gre6ka kato na Kanara 1912.Kopvam si crack-a i kato startiram igrata mi pokazva prozoreca Don't Send.Imam nai novite driveri za videoto i sym s nai noviq DirectX.Sa6to i pokrivam vsi4ki minimalni iziskvaniq.Nqkoi moje li da mi kaje kak da si podkaram igrata.Preinstalirah q minimum 5 pati i ni6to ne stava

Link to comment
Share on other sites

Баси и играта...

що за копчета са тва?!

Я кажете комбинацийте за забивките и не само и съответно кой бутон за кво, че в опцийте нищо не му разбирам. А и на турнирите по забивки като го гледам PCто кви ги прави и ми се отщява да играя :)

 

Аре благодаря предварително! :)

Link to comment
Share on other sites

аз воабще не моа да разбера как са забива.една забивка дося не сум успял да направа..я някой да каже как става тоя пениз че моя тип само са засилва и подминава коша

EDIT:Ама то имало скуул ся вече разбрах как става

Link to comment
Share on other sites

Баси и играта...

що за копчета са тва?!

Я кажете комбинацийте за забивките и не само и съответно кой бутон за кво, че в опцийте нищо не му разбирам. А и на турнирите по забивки като го гледам PCто кви ги прави и ми се отщява да играя :)

 

Аре благодаря предварително! :)

Трябва да си конфигурираш сам твой keyboard и да настроищ копчетата в офанзива и дефанзива - до тях си имя обяснения. Самата забивка се прави с бутон "S" ако не си го променял.

 

аз воабще не моа да разбера как са забива.една забивка дося не сум успял да направа..я някой да каже как става тоя пениз че моя тип само са засилва и подминава коша

EDIT:Ама то имало скуул ся вече разбрах как става

Зависи кои забивки искаш да правиш. Общо взето са два вида: едни при нормален двъбой и други когато играеш Slum Dunk Contest...там е доста по-сложно като се ползват комбинации с клавиш "Dunk Modifier"

 

аве къде е тоя CD-key за тая игра

ето го:

    HZQ8-VDBV-NFQ9-G824-WRLD

    RFF7-94DD-9ALM-HA86-RRLD

    3PPX-PY8Z-KMTZ-3M54-5RLD

    N3SJ-2APU-52AQ-7JM9-ARLD

    56GQ-B4EV-T7JX-8D4U-HRLD

Link to comment
Share on other sites

Аве имам един проблем при инсталацията на играта.Бърнвам двата .бин-а с Неро и пускам първия диск да са инсталира,обаче на 17% инсталацията забива.Сигурен съм че проблема не е в СД-тата.Кажете има ли някво решение или трябва да я пускам през даемон тулс,щот от там работи без проблем

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...