Jump to content
BulForum.com

Tyrsq Data Cable


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Пиновете на двата телефона мисля, че са еднакви така, че би трябвало да стане.... xKilleR пробвай го кабелчето ако стане - стане, ако не - не. :)

Между другото ако може някои да ми намери такъв Х100 за около 120-130лв. много ще му се радвам ;) Телефона е почти без забележки!

Link to comment
Share on other sites

Ami porazrovih v neta i namerih ,4e e nesyvmestim kabela ina4e pinovete naistina sa ednakvi ;( Telefona naistina e bez zabelejki :) samo dizaina malko mu kuca ama se svikva :) i lipsata na kamerata se preodolqva ;}

Link to comment
Share on other sites

Ami porazrovih v neta i namerih ,4e e nesyvmestim kabela ina4e pinovete naistina sa ednakvi ;( Telefona naistina e bez zabelejki :) samo dizaina malko mu kuca ama se svikva :) i lipsata na kamerata se preodolqva ;}

Ami fakta 4e pinovete sa sa6tite me navejda na misalta 4e kabela moje da stane(daje po4ti sam siguren). Kolkoto do kamerata smqtam 4e tova ne e ekstra a ligotiq. Ako na nqkoi mu trqbva kamera vmesto da dava 100lv. dopalnitelno moje za tezi 100lv. da si kupi nqkakav liubitelski aparat koito 6te mu pravi dosta po-dobri snimki... Taka 4e spored men kamerata za telefonite e pylna glupost! ;)

Ami az ti kazah.... ni6to ne ti pre4i da vzeme6 kabela i da go probva6 ako stane 6te se radva6, ako ne..... zdrave da e. Pone si probval!

Link to comment
Share on other sites

Da imenno za tova ne dadoh 100 leva otgore samo zaradi kamerata modela X600 shtot i mama mi kaza ,4e ako go iskam samo zaradi kamerata sha mi zeme digitalna kamerka ;) Ta vse oshte si tyrsq kabel4e...:} teq 9 mb trqa da se natyp4at s neshto :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...