Jump to content
BulForum.com

Кое е по-добро Sempron или T-bred


Recommended Posts

а ве мноо я че Атлона е по-добър ама и Семпрона не е зле

скоро си го зех и ако наистина е като Дурон то на4и мноо са му дигнали летвата щото върви мноо по-добре от които и да е Дурон :)

Link to comment
Share on other sites

а ве мноо я че Атлона е по-добър ама и Семпрона не е зле

скоро си го зех и ако наистина е като Дурон то на4и мноо са му дигнали летвата щото върви мноо по-добре от които и да е Дурон :)

Абе...да си кажа честно върви ...мушмули върви :sick Още по-голямо лайно от Дурона е станал. Само дето по-малко грее и е с променен дизайн. От 2 дена го имам сменям го със Дурона на 1600....разликата е много малка. На 3Dmark2001SE ги надувам и 2-те. Ако си мислите че 700 "Дурон 4005 -Семптрон 4700" точки си заслужават покупката на НОВИЯ продукт....жестоко се заблуждавате :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Абе...да си кажа честно върви ...мушмули върви :sick  Още по-голямо лайно от Дурона е станал. Само дето по-малко грее и е с променен дизайн. От 2 дена го имам сменям го със Дурона на 1600....разликата е много малка. На 3Dmark2001SE ги надувам и 2-те. Ако си мислите че 700 "Дурон 4005 -Семптрон 4700" точки си заслужават покупката на НОВИЯ продукт....жестоко се заблуждавате :(

нз мен си ме кефи :P супер си е

Link to comment
Share on other sites

Аз шината не я броя за разлика, защото гледам да я държа над 200 :)

Не че много процесори напоследък стигат даже и 200, ама повечето тбреди поне до 166 го докарват.

Най-куция атлон, който съм пробвал беше 1800+ и стигна 186 шина

 

На същият този Athlon 1800 XP+ аз съм вдигал 200 Mhz FSB.С множител (9x200), което ще рече 1800Mhz.Самоче охлаждането ми е слабичко.И сега го държа на (7,5x200) - 1500Mhz. Но бас ловя, че този процесор с мойто дъно и хубав вентилатор ще качи 2000Мhz без никакъв проблем.И това за повечето T-bred, че докарвали до 166 е глупост.Те всички го закарват обаче дъното в някой слъчай не може да качи FSB 200Mhz.Проблема не е в процесора.А в дъното !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...