Jump to content
BulForum.com

Twin Peaks


Recommended Posts

4udq se dali 6te se namerqt u nqkoi slu4aino epizodite na toq serial. Gledal sam kato kato malak i to incognito 6oto babata ne dava6e i sq iskam pak da go gledam:)))

Pak i predpolagam ne sam edinstven de

Link to comment
Share on other sites

ми и аз съм праил такаж топиц ама никои не пойела да го ул ... ама тжа ж стария сите .... дано сеа някоиу да го !! :)

Link to comment
Share on other sites

опс съжелявам не съм обърнал внимание 4е съм с фонетик сори .... изках да кажа че съм молил и друг път да ълоадната тоя сериал ама не са ..... дано сега да го :zzz

Link to comment
Share on other sites

Da stana iasno vse pak. Kakto veche spomenah shte gledam da vi nameria da gledate Bob i djudjeto, kakto i kultovia Agent Cooper. Btw ne e mnogo nomer da izdavam ako niakoi vaznameriava da go gleda ama tva na finala s ogledaloto e Cooper koito se vijda v ogledaloto kato Bob... Atmosferata e ubiistvena makar istoriikata da ne e nishto osobeno. A Crexis temite sa izchezvat mnogo barzo i ne sam ia vidial inache niamashe shans da ne sam ti otgovoril.

Link to comment
Share on other sites

Za po4itatelite na Twen Peaks ima oshe edin genialen film, koito izcialo she kompensira lipsata mu, dori bih tvyrdial 4e e mnogo po dobyr - Lost Highway. Ne e bez znachenie i fakta, 4e spokoino moje da si go downloads ot Warez-a. Drypnete go i se naslajdavaite na edin naistina perfekten film.

Link to comment
Share on other sites

Da stana iasno vse pak. Kakto veche spomenah shte gledam da vi nameria da gledate Bob i djudjeto, kakto i kultovia Agent Cooper. Btw ne e mnogo nomer da izdavam ako niakoi vaznameriava da go gleda ama tva na finala s ogledaloto e Cooper koito se vijda v ogledaloto kato Bob... Atmosferata e ubiistvena makar istoriikata da ne e nishto osobeno. A Crexis temite sa izchezvat mnogo barzo i ne sam ia vidial inache niamashe shans da ne sam ti otgovoril.

Za po4itatelite na Twen Peaks ima oshe edin genialen film, koito izcialo she kompensira lipsata mu, dori bih tvyrdial 4e e mnogo po dobyr - Lost Highway. Ne e bez znachenie i fakta, 4e spokoino moje da si go downloads ot Warez-a. Drypnete go i se naslajdavaite na edin naistina perfekten film.

Link to comment
Share on other sites

Basi Vanka ne e chestno. Zashto se pravish niakvi sravnenia ebah. I pak ne sam saglasen. Kolkoto do Lost Highway...filma e v pati po-dobar ot Fire Walk with Me. Razlikata e neprilichno goliama ta za tova i ne iskam da gi sravniavam. Gledaite Lost Highway...

Link to comment
Share on other sites

Basi Vanka ne e chestno. Zashto se pravish niakvi sravnenia ebah. I pak ne sam saglasen. Kolkoto do Lost Highway...filma e v pati po-dobar ot Fire Walk with Me. Razlikata e neprilichno goliama ta za tova i ne iskam da gi sravniavam. Gledaite Lost Highway...

Пич, и без ебаси се върши работа!!!!Не мислиш ли?

Колкото до сравнението - ако Дейвид Линч ти говори нещо, аз нямя какво повече да добавя, ако пък не - порови се някъде и прочети!!!!!!

А пък ако "Изгубената Магистрала" наистина ти се струва добър филм, то това говори само добре за теб и все пак "Добре дошъл в клуба на откачалките"!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kolkoto do otkachalkite mojeshe s po-goliam uspeh da mi kajesh "dobre zavaril" ama karai. Lynch mi e savsem dobre izvesten no ne vinagi tova che dva filma sa praveni ot edin i sasht chovek oznachava che sa sravnimi. Lynch vinagi e bil strahoten v gradeneto na atmosfera koeto go ima i pri dvata filma. Daje pri seriala i pri Lost Highway. Fire Walk with Me Sux big time spored men. No ottuk natatak sichko si ima svoi pat. Prosto malko mi e neponiatno zashto triabva vinagi neshtata da se sravniavam. Spored men vsiako neshto si e samo za sebe si.

Link to comment
Share on other sites

:) :) Ole super ! dano da se nameri ... i az go bqh gledal kato malak ot 4asti i mnogo me beshe shue oba4e nishtoo ne pomnq ... 4etoh nqkvi knijki Twin Peaks ama mnogo iskam da gledam seriala pak !!! DAno da se nameri !!!!!!!! =] :woot :woot
Link to comment
Share on other sites

Kolkoto do otkachalkite mojeshe s po-goliam uspeh da mi kajesh "dobre zavaril" ama karai. Lynch mi e savsem dobre izvesten no ne vinagi tova che dva filma sa praveni ot edin i sasht chovek oznachava che sa sravnimi. Lynch vinagi e bil strahoten v gradeneto na atmosfera koeto go ima i pri dvata filma. Daje pri seriala i pri Lost Highway. Fire Walk with Me Sux big time spored men. No ottuk natatak sichko si ima svoi pat. Prosto malko mi e neponiatno zashto triabva vinagi neshtata da se sravniavam. Spored men vsiako neshto si e samo za sebe si.

Защото може би както е известно или поне би трябвало да бъде понякога чрез сравнение се постига логично по-голямо качество, откриват се силните и слаби страни на двата съпоставими обекта. А и доколкото ми е известно нищо не би попречило да се сравняват два филма, колкото и неподходящо да е това сравнение - но в случая според мен сравнението си е твърде уместно. Когато един човек се запознае с творчеството на даден творец и се заплени от него, то всеки следващ по-добър експеримент на този творец трябва да бъде проследен, логично сравним с предишните му творения.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...